keyboard_arrow_down
117

Mağaza Satış Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Mağaza Satış Elemanı cancel
Migros Ticaret A.Ş.
Ormanada Macrocenter Mağaza Personeli
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Mağaza Personeli (Engelli)
accessible
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Migros Ticaret A.Ş.
Zekeriyaköy Bölge Balık Satış Elemanı
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Mağaza Satış Elemanı İş İlanları

Mağazaların büyümesiyle ve birbirinden farklı yerlerde birçok şubelerinin açılmasıyla beraber satış elemanlarına duyulan ihtiyaç artar. Mağaza satış elemanları, gerek küçük iş yerlerinde gerek büyük alışveriş merkezlerinde çalışmayı tercih edebilirler. Mağaza satış elemanları oldukça önemli bir konuma sahip olmalarının yanında iş yerinin ve mağazanın daha çok kazanç elde etmesini sağlar. Bununla birlikte müşteri memnuniyeti açısından da mağaza satış elemanının işinde iyi olması oldukça önemlidir. Mağaza satış elemanlığı; üniversite mezunları, öğrenciler ve her alandan bireylerin tercih edebileceği bir meslek grubudur. Mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen bireyler, mağaza satış elemanı iş ilanlarını inceleyebilir.

Mağaza Satış Elemanı Mesleği İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Mağaza satış elemanları birçok kurum ve şirketin ihtiyaç duyduğu meslek grupları arasında yerini alır. Müşteriler ile ilgilenip ihtiyaçları doğrultusunda onları yönlendiren ve mağaza içerisindeki düzenden sorumlu olan mağaza satış elemanları, çeşitli iş olanaklarına sahip meslek grupları arasında yer alır. Mağaza satış elemanları, iş yerlerinin kazançlarını artırırken müşteri memnuniyetini de sağlayarak müşteri alışkanlığı elde edilmesini sağlar. Mağaza satış danışmanı elemanı olabilmek için birtakım yeteneklere sahip olunması gerektiği söylenebilir. Kendisini bu alanda geliştirmek isteyen kişiler, iyimser ve sorumluluk sahibi olmalıdır. İş esnasında yaşanabileceklere iyimser yaklaşmak, iş dünyasında karşılaşılan stresle baş edilmesine yardımcı olabilir. Adayın sorumluluk sahibi ve saygılı olması her işte olduğu gibi mağaza satış elemanları için de oldukça önemlidir. Bu şekilde çalışmak isteyen bireyler, mağaza satış elemanı iş ilanlarını inceleyebilir. Güncel mağaza satış elemanı iş ilanları ile kişilere farklı işlerde çalışma olanağı sunulur. Bunun yanı sıra mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen bireyler, girişken olmalı ve güçlü bir iletişim yeteneğine de sahip olmalıdır. Mağaza satış danışmanı, karşısındaki müşteriyi iyi bir şekilde yönlendirip onun ihtiyaçlarına yönelik detaylı bilgilendirmeyi de yapmakla yükümlüdür. Oluşabilecek problemlere çözüm odaklı yaklaşılabilmesi mağaza satış elemanlarında aranılan özellikler arasında bulunur.

Mağaza Satış Elemanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen adayların, iş ilanlarına başvururken dikkat etmeleri gereken birtakım durumlar söz konusu olabilir. Özellikle iş ilanlarında çalışma saatleri, mesai ücretleri, tatil günleri ve sosyal güvenlik hakları gibi çeşitli olanakların açıklanmış olması beklenir. Bu sebeple mağaza satış elemanı olarak çalışacak adaylar, işverenleri ile bu konular hakkında detaylı olarak görüşüp bilgi sahibi olmalıdır. Bunun yanı sıra mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen adaylar, bulundukları konuma göre de iş başvurusunda bulunabilir. Adana’da yaşayan bir birey Adana mağaza satış elemanı iş ilanları sayfasını inceleyebilir. İstanbul gibi büyük şehirlerde iş olanakları daha fazla olduğu için bu alanda ilerlemek isteyen kişiler de mağaza satış elemanı iş ilanları İstanbul Avrupa olarak yayınlanan ilanlara göz atabilir. Mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen adaylar, kendilerine en uygun iş ilanlarına başvurarak meslek sahibi olabilir.

Mağaza Satış Elemanı Ne İş Yapar?

Çeşitli iş imkanlarına sahip olan mesleklerden biri de mağaza satış elemanlarıdır. Birçok kurumsal şirket ve küçük büyük butik alışveriş merkezleri ürünlerinin satışını gerçekleştirmek için mağaza satış elemanına ihtiyaç duyar. Mağaza satış elemanları, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ilgili ürünler hakkında bilgilendirme yapmakla yükümlüdür. Bunun yanı sıra mağaza satış elemanı, satış yaparak mağazanın günlük işleyişini düzenli bir şekilde gerçekleştirmekle de görevlidir. Müşterilerin satın alacakları ürünü bulmalarına ve seçmelerine yardımcı olabilir. Aynı zamanda ödeme işlemlerinde müşterilerin hangi sistemi kullanacakları noktasında da onlara yardımcı olurlar. Mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen kişiler, mağaza satış elemanı iş ilanlarını inceleyerek ve kendilerine uygun işlere başvurarak çalışmaya başlayabilir. Birçok sebepten ötürü çeşitli firmalar, kurumlar ve iş yerleri alanında profesyonel olarak çalışacak mağaza satış elemanı arayışı içerisindedir. Gerekli yeteneklere sahip olan adaylar, bu alanda ilerleyerek ciddi miktarda kazanç da sağlayabilir.

Mağaza Satış Elemanı Olmak İçin Hangi Bölüm Okunmalı?

Mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen adaylar, İşletme Bölümünde ve benzeri bölümlerde gerekli eğitimleri alarak kendilerine uygun iş ilanlarına başvurup çalışmaya başlayabilir. Üniversite mezunu olunması şartı taşımayan mağaza satış elemanı ilanları da bulunabilir. Özellikle üniversite diploması olmayan ya da farklı alanlarda okuyan bireyler de mağaza satış elemanı olarak çalışma imkanından faydalanabilir. Öğrenciler aynı zamanda okurken mağaza satış elemanı olarak çalışarak bütçelerine katkı sağlayabilir ve eğitim masraflarını karşılayabilir. 

Mağaza Satış Elemanı Maaşları Ne Kadardır?

Mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen kişiler, birçok yerdeki iş ilanlarını inceleyerek iş olanaklarından faydalanabilir. Mağaza satış elemanlarının maaşlarını belirleyen birtakım durumlar söz konusu olabilir. Maaşları belirleyen bu durumlar arasında; çalışılan iş yeri, kurum, çalışma koşulları, kişinin tecrübesi ve deneyimi, maaş aralığını etkileyebilecek faktörler arasında yer alır.

Mağaza Satış Elemanı Hangi Koşullar Altında Çalışır?

Oldukça geniş iş imkanlarına sahip olan mağaza satış elemanları, işverenlerinin ürünlerini müşterilere tanıtıp onlara en uygun ürünün satışını gerçekleştirmek ile yükümlüdür. Her mağazanın, iş yerinin veya kurumun çalışma koşulları farklı olduğundan mağaza satış elemanı olarak çalışmak isteyen kişiler, iş başvurusunun ardından detaylı olarak bilgilendirilir ve bu koşullar kendisine de uygunsa işi kabul ederek çalışmaya başlar.

Neden Mağaza Satış Elemanına İhtiyaç Duyulur?

Birçok firma, mağaza ve işveren, farklı sebeplerden ötürü ürünlerinin tanıtımı ve satışı için mağaza satış elemanına ihtiyaç duyar. Özellikle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirme yaparak satış işlemi gerçekleştirilmesini sağlayan mağaza satış elemanları, çalışılan iş yerinin kazancını arttırarak müşterilere alışkanlık da kazandırır. Çeşitli firmalar, markalar ve iş yerleri belirtilen sebeplerden ötürü mağaza satış elemanına ihtiyaç duyar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Mağaza Satış Elemanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Mağaza Satış Elemanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Mağaza Satış Elemanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Mağaza Satış Elemanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Mağaza Satış Elemanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Mağaza Satış Elemanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Mağaza Satış Elemanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Mağaza Satış Elemanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Mağaza Satış Elemanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur