keyboard_arrow_down
84

Manav İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Manav cancel
File
Nilüfer / Bursa Bölge Meyve Sebze Personeli
File
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Migros Ticaret A.Ş.
Zekeriyaköy Pelikan Park Migros Manav Personeli
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Migros Ticaret A.Ş.
Çekmeköy Ömerli Meyve Sebze Tezgahtarları
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Migros Ticaret A.Ş.
Anadolu Yakası Bölge Migros Kasap Personeli
Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Manav İş İlanları

Teknolojinin her geçen gün etkisini artırması ve günlük hayattaki yerini sağlamlaştırarak adım adım vazgeçilmez bir konuma yerleşmesi yeni mesleklerin ortaya çıkmasına imkanı tanır. Bununla birlikte diğer yandan da klasikleşmiş meslekler de önemini korumaya ve varlığını sürdürmeye devam eder. Özellikle toplumun hizmet ve ihtiyaç taleplerine karşılık veren bu meslekler, önemini korumayı başarıyor. Manavlık mesleği de bunlardan bir tanesi olarak öne çıkar. İnsanların gıda ihtiyaçlarına karşılık veren bir meslek türü olan manavlık, rağbet gören iş sahaları arasında yer alır. Nüfusun yoğun olduğu yerler, doğal olarak manava ve bağlamda çalışacak elemanlara duyulan ihtiyaç daha fazladır. Bu kapsamda manav iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası dahilinde sıklıkla karşına çıkabilir.

Manavların Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Manav olarak çalışmak isteyen adaylar, farklı firmalar veya işletmeler bünyesinde istihdam edilebilir. Bu farklılık çalışma ortamı ve koşullarına da yansır. Bu doğrultuda manav adayları genel olarak çeşitli marketlerin bünyesinde ve doğrudan manav olarak hizmet veren firmalarda görev alabilir. Marketlerin manav alanında çalışanlar, vardiyalı çalışma düzeninde istihdam edilebilir. Manav olarak hizmet veren firmalarda ise genellikle tek saate dayalı bir çalışma düzeni vardır. Ancak bu noktada da adaylar, esnek çalışma saatleri kapsamında çalışma durumuyla karşılaşabilir. Her iki farklı işletmede istihdam edilen adaylar, çoğunlukla kapalı bir ortam içerisinde mesai harcar. Eğer bu çalışma koşullarının sana uygun olduğunu düşünüyorsan güncel manav iş ilanları araması yapabilir ve ilanlara başvurabilirsin.

Manav İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Manav iş ilanları arasından seçimde bulunarak başvuru yapmadan önce bazı detaylara dikkat edilmelidir. Bu detaylara dikkat ederek iş arama sürecini daha verimli bir şekilde geçirebilir, çok sayıda iş ilanına ulaşarak aradığın işe daha hızlı bir şekilde kavuşabilirsin.

  • İş ilanına başvururken ilan veren firmaların, adaylarından talep ettiklerine hakim olmak için detayları incelemelisin.
  • Eleman istihdam etmek isteyen birçok yer manav iş ilanları bay eleman adaylarının askerlik ile ilişiğinin kalmamış olmasını talep eder.
  •  Firmaların eleman adaylarından beklentilerini incelerken kendi beklentilerini unutmamalı ve göz önünde bulundurmamalısın.
  •  Manav iş ilanları bayan ya da bay kişiler tarafından tercih edilir. Bu kişilerin uygun niteliklere sahip olmaları beklenir.
  • İş ilanlarına başvururken ulaşım olanaklarını da değerlendirmelisin.

Manav iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

Günümüzde manav iş ilanlarına ulaşmanın ve başvuru yapmanın birçok olanağı bulunur. Kariyer.net’i ziyaret etmek, birçok avantajı da beraberinde getirir. Böylelikle işini kolaylaştırabileceğin gibi zaman da kazanabilirsin. Bunun için de Kariyet.net’ten rahatlıkla istifade edebilir ve manav iş ilanlarına ulaşabilirsin.

Manav iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Türkiye’nin herhangi bir kentinin sınırları içinde yayınlanan manav iş ilanlarına, firmalarının çizdiği profile uyan ve talep edilen görevleri yerine getirebileceğini düşünen herkes başvuru yapabilir. Firmaların eleman adaylarından beklediklerini ise manav iş ilanlarının detaylarından öğrenebilirsin. Bu aşamada ise Kariyer.net’ten yararlanabilirsin. Kariyer.net’le iş ilanlarına ulaşabilir, detayları inceleyebilir ve sana uygun olanlara başvurabilirsin.

Manav olmak için hangi eğitim ve belgelere sahip olmak gerekir?

Manav olarak istihdam edilme fırsatı yakalayabilmek için resmi bir eğitim programı ya da sertifika zorunluluğu bulunmaz. Bu durum genel olarak işveren firmaların inisiyatifi altındadır. Ancak firmalar, en az lise mezunu olan adaylara yönelir. Farklı eğitim durumlarını ya da firmaların bu noktadaki beklentilerini ise mana iş ilanlarının detaylarından öğrenebilirsin.

Manav iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Yaşadığın yerdeki ya da Türkiye’nin bir başka noktasındaki manav iş ilanlarına, Kariyet.net’i kullanarak kolaylıkla ulaşma fırsatı yakalayabilirsin. Bunun için Kariyer.net’ten manav iş ilanları araması yapman yeterli olacaktır. Ayrıca Kariyet.net ile yaşadığın kente yönelik aramalar da yapabilirsin. Örneğin Ankara manav iş ilanları araması yapabilirsin. Bunun için şehir seçeneklerinden Ankara’yı seçerek arama yapman yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Manav sektöründe hangi illerde istihdam sağlanır?

Manav sektörü, meyve ve sebze satışı yapar. Meyve ve sebze satın almak isteyen birçok kişi bulunur. Manav sektöründe çalışmak istiyorsan hemen hemen tüm illerden istihdam sağlama avantajına sahipsindir. Farklı şehirlerde çok sayıda firma manav sektörüne ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç sayesinde hemen hemen tüm büyük ve küçük şehirlerde manav sektörü istihdamı sağlanır. Manav sektöründ eçlaışmak istiyorsan ve şehir konusunda kararsız kaldıysan kariyer.net üzerinden ş ilanlarına göz atabilirsin. Hangi şehirlerde ve ne koşullarda çalışma imkanına sahip olduğunu öğrenebilir ve bu iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Manav pozisyonu için iş tanımı nedir?

Manav, farklı bölgelerden gelen meyve ve sebzelerin satışını yapan dükkanlardır. Bu meyve ve sebzelerden sorumlu kişi genel olarak manav pozisyonunda yer alan kişiye aittir. Manav pozisyonu tezgahtar, reyon görevlisi olarak bilinir. Manavlar Türkiye’nin hemen hemen tüm il ve ilçelerinde bulunur. Manava olan ilgi oldukça fazladır. Meyve ve sebze satışı yapan kişiler genel olarak manav pozisyonunda yer alır. Manav pozisyonunda olan kişiler kendi reyonlarının temizliği ve düzeninden sorumludur. Bu pozisyonda olmak istiyorsan reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlaman gerekir.

Manav pozisyonunda çalışmak isteyenler hangi niteliklere sahip olmalıdır?

Manav pozisyonunda çalışmak istiyorsan birçok iş imkanına sahip olduğunu bilmelisin. Fakat bu pozisyon için bazı niteliklere sahip olman gerekir. Bu nitelikler senin manav pozisyonunda çalışman açısından yardımcı olur. Manav pozisyonunda çalışmak için öncelikle alan ile ilgili bilgiye sahip olman gerekir. Dinamik, dikkatli ve sorumluluk sahibi olmalısın. İletişim yeteneğinin güçlü ve ikna kabiliyetinin yüksek olması gerekir. Sürekli müşteriler ile yüz yüze olacağın için güler yüzlü ve işini seven biri olmalısın. Temizlik ve hijyen kurallarına dikkat eden biri olman sana daha çok avantaj sağlayabilir. Bu niteliklere sahip olman manav pozisyonunda çalışma olanağı sağlar.

Manav olarak çalışanlar hangi departman bünyesindedir?

Manav sektörü Türkiye genelinde sıklıkla ihtiyaç duyulan ve tercih edilen alanlardan biridir. Manav olarak çalışmak istiyorsan farklı departmanlarda ve alanlarda çalışma imkanı bulabilirsin. Mavan olarak çalışanlar genel olarak satış, personel, pazarlama, manav gibi departmanlara iş imkanı bulur. Manav olarak çalışma isteyenler bu departmanlar bünyesinde iş hayatına devam eder. Manav olarak çalışmak istiyorsan kendine ait dükkan açabilir ya da çeşitli marketler zincirinde iş fırsatı bulabilirsin. Bu çalışma alanları için Kariyer.net sayfası üzerinden araştırma yapabilir ve farklı departmanlarda çalışma olanağına sahip olabilirsin.

notifications İş Alarmı kur