keyboard_arrow_down

Manisa Alaşehir İş İlanları

12 ilan
Sıralama Önerilen
arrow_drop_down
1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen
Manisa Alaşehir İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Bursa Engelli İş İlanları , Tekstil İş İlanları , İstanbul(Avr.) Sarıyer İş İlanları , İstanbul(Avr.) Bahçelievler İş İlanları , Bursa Mudanya İş İlanları

Alaşehir İş İlanları

Manisa iline bağlı Alaşehir ilçesinin ekonomisi, genel olarak tarıma dayalıdır. Çekirdeksiz kuru üzümün çok büyük bir bölümü Alaşehir’de üretilmektedir. Sezonda, yaş sebze ve meyve işleme merkezleri kurulur. Bu merkezler de Alaşehir ekonomisi için iyi birer kaynak oluşturur. Kiremit fabrikaları, seracılık ve tavuk çiftlikleri de vardır.

Alaşehir’de ne gibi iş ilanları vardır?

Öncelikle İşkur, Alaşehir’de de işverenler ve iş arayanları buluşturmak için çalışmalar yürütmektedir. Adaylar, Alaşehir iş ilanları İşkur olarak arama yapar ve yayımlanan ilanları takip ederler. Bunların dışında, elektrik mühendisi, kalite kontrol mühendisi, laborant, elektrik elektronik operatörü, elektrik bakım operatörü, satış temsilcisi, araç muayene teknisyeni, satın alma birim sorumlusu, kurumsal satış temsilcisi, elektrik trafo merkezi operatörü, ihracat müşteri temsilcisi, mağaza satış danışmanı gibi ilanları da Alaşehir’de görmek mümkündür.

Alaşehir part time iş ilanları nelerdir?

Yarı zamanlı iş, yani diğer adıyla part time iş, kişilerin mevcut bir işte çalışırken kalan zamanlarında çalışarak ek gelir elde edebilecekleri veya kendilerine daha çok zaman ayırmak isteyenlerin tek iş olarak, bu şekilde çalışabileceği işlerdir. Genellikle öğrenciler, ev hanımları ve serbest zamanlı çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. Alaşehir ilçesinde de pek çok part time iş ilanına rastlamak mümkündür. Garsonluk, veri giriş elemanlığı, çağrı merkezi personelliği yarı zamanlı işlere örnek olarak verilebilir.

‘Alaşehir iş ilanları bayan’ olarak iş arıyorsak, ne gibi ilanlarla karşılaşırız?

Sadece bayanlara özel veya tercih olarak bayan istihdam etmek isteyen kurumların iş ilanlarına bu şekilde ulaşabiliriz. İş tanımı olarak, temizlik işleri, evde yemek hizmetleri, evde bakım hizmetleri, çağrı merkezi işleri olarak gruplandırabiliriz.

Siz de Alaşehir ilçesinde ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanı sayfalarına göz atabilir, aradığınız işin özelliklerine göre filtreleme yaparak, iş veren sayfaları ve ilanlarını inceleyebilirsiniz.