Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
804

Manisa İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Manisa cancel
Pratik Aday Servisi

İnsan Kaynakları Uzmanı

Pratik Aday Servisi
Manisa
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
VESTEL A.Ş.

Purchasing Engineer

VESTEL A.Ş.
İzmir +1 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Vestel A.Ş.

Forklift Operatörü

Vestel A.Ş.
Manisa
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 17 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Manisa İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Trabzon İş İlanları , Antalya Alanya İş İlanları , Antalya Turizm İş İlanları , Balıkesir Bandırma İş İlanları , Kocaeli Gebze İş İlanları

Manisa İş İlanları

İzmir’den sonra Ege Bölgesi’nin en kalabalık şehri olan Manisa’nın nüfusu son yapılan sayıma göre 1.369.945’tir. “Şehzadeler Şehri” yakıştırması yapılan Manisa, ülke ekonomisi için önemli bir ticaret merkezidir. Şehir ayrıca Mesir macunu ve Sultaniye üzümü ile de tanınır. Gediz Nehri kıyısına kurulan kentte, halkın en önemli geçim kaynağı tarımdır. Demiryolu imkanları ve limana yakınlığı, Manisa’yı önemli bir ticaret merkezi haline getirmiştir.

Eğitim sektöründe çok sayıda iş fırsatı var

Manisa iş ilanları 2018 yılında çoğunlukla eğitim kategorisi ilanlarından oluşmaktadır. Kariyer.net üzerinde Manisa için yaklaşık 950 adet iş ilanı bulunmaktadır. Bu ilanların 110 tanesi eğitim sektöründedir. Bu ilanlar ile birçok farklı branşlarta öğretmen arayışı mevcuttur. Eğitim sektöründe öğretmen alımı yapılacak branşlar ise şöyledir: Okul öncesi öğretmeni, anaokulu öğretmeni, sınıf öğretmeni, İngilizce öğretmeni, matematik öğretmeni, kimya öğretmeni, biyoloji öğretmeni, fen ve teknoloji öğretmeni, Türkçe öğretmeni.

Üretim/Endüstriyel Ürünler kategorisi de son derece hareketli

Manisa, Türkiye’deki en geniş kapsamlı ve en gelişmiş organize sanayi bölgelerinden birine sahiptir. Limana kolay ulaşım sağlanması ve demiryolu imkânlarının var olması, pek çok firmayı Manisa’ya yönlendirmiştir. Financial Times, 2005 yılında Manisa’yı dünyanın en iyi yatırım kenti seçmiştir ve bunun üzerine Manisa’ya yapılan yatırımlar artış göstermiştir. Buna paralel olarak, yerli ve yabancı pek çok lider marka ve firma, Türkiye’deki üretim merkezlerini Manisa’ya kurmuştur.

Manisa’nın sanayi alanındaki bu gelişimi, pek çok kişi için istihdam kaynağı olmuştur. Öyle ki Kariyer.net üzerindeki Manisa iş ilanları içerisinde çok sayıda üretim ve endüstri ilanı bulunmaktadır. Bu kapsamda destek mühendisi, üretim mühendisi, bakım mühendisi, makine mühendisi, AR-GE mühendisi, tasarımcı, grafiker ve üretim işçisi pozisyonları için iş ilanları bulunmaktadır.

Elektrik - Elektronik ve Otomotiv kategorilerindeki iş ilanları da dikkat çekici

Elektrik - elektronik sektörü de Manisa iş ilanları içerisinde önemli bir yer kaplamaktadır. Sanayileşme sonucu üretimin arttığı Manisa’da sürekli personel ihtiyacı doğmaktadır. Elektrik - elektronik sektörü için ise yazılım mühendisi, data analisti, satış uzmanı, satın alma mühendisi, bilgisayar mühendisi ve montaj operatörü gibi çeşitli rollerde personel ihtiyacı mevcuttur.

Manisa şehrinin sanayi ve ticaretinde önemli yeri olan otomotiv sektörü için de Manisa iş ilanları sayfasında iş fırsatları vardır. Otomotiv kategorisinde personel ihtiyacı duyulan pozisyonlardan bazıları şunlardır: Kalite mühendisi, uzman kalite mühendisi, üretim hazırlık mühendisi, üretim mühendisi, mekanik bakım teknikeri, satış temsilcisi, üretim operatörü, elektrik bakım teknikeri.

Sıkça Sorulan Sorular

Manisa'da kendime uygun işi nasıl bulabilirim?

Günümüzde iş arayanlar için en hızlı ve gerçek sonuçları sunan internet istihdam siteleri içerisinde deneyimi ve başarısıyla öne çıkan Kariyer.net, sürekli güncellenen ilanlarıyla sizlere pek çok seçenek sunar. Kariyer.net sitesine kaydolduktan sonra öz geçmişlerini hazırlayan iş arayışındaki insanlar, sitenin ana sayfasındaki “iş ara” sekmesine tıkladıklarında açılan ekrandaki yönergeleri takip ederek Manisa’daki güncel iş ilanlarının tümüne ulaşır. Eğer uzmanlık alanına dönük bir kariyer planı yapıyorsan, sol menüdeki filtreleri kullanarak kendine uygun iş ilanlarının tümüne ulaşırsın.

Manisa'da en kazançlı iş ilanları nelerdir?

Manisa’daki en kazançlı iş alanlarını öğrenmek için Kariyer.net sitesi iş arama sayfaları en doğru ve net sonuçları verir. Manisa’daki en kazançlı işleri güncel olarak öğrenmek isteyen iş arayışındaki kişiler, Kariyer.net sitesine kaydolduktan sonra hazırladıkları öz geçmişleriyle Manisa iş ilanlarına dönük filtreleri kullanarak he arzu ettikleri iş ilanlarını hem de en kazançlı iş ilanlarını rahatlıkla görebilir.

Manisa'da iş ilanları en çok hangi sektördedir?

Manisa, kozmopolit bir nüfus yapısına sahip olagelmiştir yıllar içinde ve istihdam niteliği de bu nüfus yapısının gölgesinde şekillenmiştir. Manisa’daki güncel iş ilanlarının sektörel yoğunluğu hakkında bilgi almak için Kariyer.net sitesi, iş arama sayfası üzerinden “firma sektörü” filtrelemesini yapar. Şu günlerde yapılan böyle bir sektörel taramada, Manisa’da üretim/endüstriyel ürünler sektörlerindeki iş ilanlarının yoğunluk gösterdiği görülmektedir.

Manisa iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

İş arayanların sürekli iş ilanlarını takip etmeleri bir zaman sonra hem stres bozukluğuna hem de zaman kaybına yol açar. Oysa Kariyer.net sitesine kaydolup hazırlanan öz geçmişleriyle iş ilanlarını kontrol eden adaylar, sol menünün en altında bulunan “Yeni İlanlardan Haberdar Et” butonuna tıklayarak, Kariyer.net sitesinin kendisinin arama kaydına dönük yeni tarihli iş ilanlarından e-posta yoluyla haberdar etmesini sağlar.