Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
42

Manisa Turgutlu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Manisa cancel
Turgutlu cancel
IMS Polymers

Muhasebe ve Finans Uzmanı

IMS Polymers
Manisa +1 il daha
Tam zamanlı
28 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Baggi Tekstil İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

Ürün Uzmanı

Baggi Tekstil İth. İhr. San. Tic. A.Ş.
Manisa
Tam zamanlı
4 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Manisa Turgutlu İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İstanbul(Avr.) Beylikdüzü İş İlanları , Ankara Sincan İş İlanları , Hatay Antakya İş İlanları , Ankara Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları , Medya İş İlanları

Turgutlu İş İlanları

Manisa ilinin Akhisar ve Salihli’den sonra en büyük nüfusuna sahip ilçesi Turgutlu’dur. Ancak merkez nüfusu, Manisa’nın en büyük Türkiye’nin ise 13. büyük ilçesidir. Toplam merkez nüfusu yaklaşık 120 bindir. Nüfus olarak birçok ilden büyüktür. Coğrafi konumu itibariyle kavşak niteliği gören ilçe, tüm işlerinde olduğu gibi ekonomik işlerini de hem Manisa hem de İzmir üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Turgutlu, Ege Bölgesinin en verimli arazileri üzerinde bulunmaktadır. Bu nedenle tarım ve hayvancılık sektörü ilçede gelişmiş durumdadır. Özellikle sebze ve meyve üretimi yaygındır. Manisa’nın tamamında olduğu gibi Turgutlu ilçesinde de “çekirdeksiz sultani üzümü” yetiştirilmektedir. Bu üzümlerin hem yaş olarak hem de kuru olarak tüm dünyaya ihracatı yapılarak ülke ekonomisine hatırı sayılır katkılarda bulunulmaktadır. Turgutlu’da tarımsal sanayinin belirli bir altyapısı olmasına rağmen halen gelişmekte olan sektörlerin başında gelmektedir. Bir dünya markası olan ve ismini Turgutlu ilçesinden alan TUKAŞ’ın yani sıra, konserve, salamura, salça, közleme ve hazır mutfak yiyecekleri imalatı yapan firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Turgutlu’nun İzmir’e ve dolayısıyla limanlara olan yakınlığı üretilen tarımsal ürünlerin ihracının da yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Dolayısıyla Turgutlu iş ilanlarına bakıldığında firmaların özellikle “ihracat satış elemanı, lojistik destek elemanı, lojistik bölge sorumlusu, depo şefi, depo sorumlusu ve pazarlama sorumlusu” gibi pozisyonlarda ihtiyaçlarının olduğu görülecektir.

Turgutlu’da tarımın gelişmesiyle birlikte doğal olarak tarıma bağlı yan sanayiiler de gelişmiştir. Özellikle tarım makinaları, yedek parçaları ve makine kalıpları imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da makine ve parça üretimi yapan firmaların “planlama mühendisi, kalite mühendisi, üretim şefi ve bakım onarım sorumlusu” gibi daha teknik pozisyonlarda eleman ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

İlçedeki tarımsal yan sanayiine dayalı personel ihtiyacının dışında Turgutlu iş ilanlarına bakıldığında, globalleşmeyle birlikte ortaya çıkmış zincir mağazacılık faaliyetleri yürüten ve Türkiye’nin her yerinde şubeleri bulunan firmaların “satış temsilcisi, satış danışmanı, mağaza müdürü, ekip lideri ve saha satış elemanı” gibi pozisyonlarda personel ihtiyacının olduğu görülmektedir.