keyboard_arrow_down
26

Masöz İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Masöz cancel
SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL
Masöz
SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Doğuş Grubu
Masaj Terapisti
Doğuş Grubu
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
D Resort Ayvalık Murat Reis
Spa Terapisti
D Resort Ayvalık Murat Reis
Balıkesir İş Yerinde
Tam zamanlı
38 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Masöz İş İlanları

Çeşitli güzellik merkezlerinde ve turistik tesislerde masöz iş ilanları göze çarpar. Bu tür ilanlarla insanların dinlendirici bir masaj hizmeti almaları mümkün olur. Masaj yapmak ustalık isteyen bir yöntemdir ve masajın uygulanması aşamasında usta kişilerden hizmet almak gerekir. Masaj hizmeti verilmesi için sertifikalı ve deneyimli kişiler masöz olarak istihdam edilir. Bu nedenle İzmir yeni asır masöz iş ilanları gibi asırlık yöntemlerle yeni teknikleri bir araya getirerek çalışacak masözler aranan ilanlarda genellikle deneyim ön plana çıkar. Aynı zamanda kişinin nerelerde çalıştığı ve kaç yıllık tecrübe sahibi olduğu hakkında bilgi sahibi olmak da önemlidir. Günümüzde masözlük daha çok turizm sektörü ile ilintili bir alan olarak karşımıza çıkar.

Masöz Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Masöz elemanları genellikle otellerde çalışırlar. El becerilerinin gelişmiş olması aranan niteliklerin başında gelir. Bunun yanında meslek elemanlarının aynı zamanda iletişim becerilerinin gelişmiş olması da otel masöz iş ilanları arasında aranan bir niteliktir. Aynı zamanda aday, kişisel bakımına ve temizliğine dikkat etmelidir. Günümüzde masöz ilanlarında yabancı dil bilme şartı karşımıza çıkar. Masözler aynı zamanda yabancı turistlere hizmet verdiklerinden yabancı dil bilmek önemli hale gelir. Günümüzde Muğla masöz iş ilanları gibi yalnızca bir bölgeye has ilanlar da bulunur.

Masöz İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İlanların incelenirken dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Öncelikli dikkat edilen detaylardan biri de maaştır. Yurtdışı masöz iş ilanları bu tür nedenlerden dolayı daha fazla tercih edilir. Ülkemizde ve yurt dışında masözlerin rahat bir şekilde iş bulması mümkündür. Aynı zamanda sağlık ve güzellik merkezlerinde de iş bulabilmek mümkün olur. Detaylar aşamasında insanların iş koşullarına dikkat etmesi önemlidir. İşin tam zamanlı olup olmadığı, hangi şehirde ve hangi şartlar altında yapılacağı gibi detaylar ilanda belirtilir. Son zamanlarda internet ortamında bulunan bu tür ilanlar sayesinde nitelikli elemanların iş ilanlarına ulaşmaları kolaylaşmıştır.

Masöz Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Bu meslek için aynı zamanda sertifika edinimi gerekir. Çeşitli hizmet vericiler tarafından altı hafta süreyle verilen bu tür eğitimlerin sonucunda adayın, masaj teknikleri ya da terapi yöntemleri gibi iş detaylarını öğrenmesi amaçlanır. Aynı zamanda bu alanda çalışmak için herhangi bir yüksekokul bitirme şartı aranmaz. Termal otel masöz iş ilanları gibi ilanlara başvuru aşamasında da yine bu tür özelliklerin ön plana çıkması muhtemeldir. Birçok sektörde olduğu gibi bu sektörde de kişinin kendini geliştirmesi önemlidir. Aynı zamanda daha önce çalışılan yerlerin belirtilmesi ve iyi bir öz geçmiş hazırlanması ile iş ilanı başvuruları yapmak mümkündür. Bunun yanında tecrübe sahibi olmak maaş anlamında da etkili olur. İnsanlar bu nedenlerden dolayı iş ilanlarında tecrübeye önem verirler.

Masözlerin Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Çalışma ortamı olarak düşünüldüğünde masözlerin diğer mesleklere göre daha steril ortamlarda çalıştıkları düşünülür. Bunun yanı sıra yoğun geçen sezonların sonunda masözlerin mesailerinin daha yoğun olması da muhtemeldir. Güzellik salonu masöz iş ilanları bu tür nedenlerden dolayı mevsimsel olarak değişiklik gösterir. Bazen sezonun ihtiyaçlarına bağlı olarak daha fazla eleman temini gerekir. Aynı zamanda bu tür güncel masöz iş ilanları ile birlikte turizm sezonunda ortaya çıkan ihtiyacın karşılanması da mümkün olur. Türkiye’de bu konuda hizmet veren çeşitli oteller ve benzeri işletmelerde bu tür ilanlara sıklıkla rastlamak mümkündür. Bu ilanlar sayesinde insanların çalışma şartlarının hangi koşullar olduğu ve çalışma alanında ne gibi detayların ön plana çıktığı görülür.

Masözler Hangi Saatler Arasında Çalışır?

Bu meslek dalında belirli bir mesai kavramı bulunmaz. Bunun yanı sıra esnek mesai modellerinin bu meslekte ön planda olduğu bilinir. Günümüzde masöz aynı zamanda birçok iş kolunda ön plana çıkan bir meslek olduğu için yarı zamanlı çalışma ya da daha esnek çalışma koşulları bazı iş yerlerinde uygulanabilir.

Masözler Ne Kadar Maaş Alır?

Masözlerin aldıkları maaş çalıştıkları firmalara göre farklılık gösterebilir. Masözlerin çalışma şekilleri de aldıkları maaş konusunda etkilidir. Yarı zamanlı çalışan masözlerin ücretleri de tam zamanlı çalışan masözlere göre farklılık gösterir. İşe yeni başlayan deneyimsiz bir masöz asgari ücret düzeyinde maaş alır. Deneyimli bir masöz, daha yüksek maaş alma imkanına sahiptir.

Masöz Nasıl Olunur?

Masöz olmak için altı haftalık temel eğitim alınması ve başarılı bir şekilde tekniklerin öğrenilmesi gerekir. Bunun yanı sıra bu meslek elemanlarının aynı zamanda hizmet verme aşamasında sertifika sahibi olmaları kadar tecrübeleri de ön plana çıkar. Meslekte ilerlemek ve kariyer yapmak için kişinin kendini geliştirmesi gerekir.

Masözün Çalışma Alanları Nelerdir?

Masözlerin çalışma alanları değişiklik gösterir. Genellikle turizm ile ilgili alanlarda ihtiyaç duyulan bir meslek dalı olmakla birlikte bunun yanı sıra güzellik merkezlerinde de masözlük ön plana çıkar. Günümüzde masözlüğe ihtiyaç duyulan bir dizi iş yeri bulunur ve insanlar bu alanlarda çalışırlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Masöz iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Masöz iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Masöz iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Masöz iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Masöz pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Masöz iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Masöz iş ilanlarına erişebilirsin.

Masöz iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Masöz için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur