Rize Pazar İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Rize cancel
Pazar cancel
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı.
😔
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı. 😔
Bu aramana uygun bir ilan yayınlanırsa sana haber vermemizi ister misin?

Doğru sonuçlara ulaşmak için şunlara dikkat etmelisin:

  • Yazım yanlışı yapmadığından emin olmalısın.
  • Daha genel kullanıma sahip kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "HR" yerine "İK" ya da "İnsan Kaynakları")
  • Daha farklı kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "Yazılımcı" yerine "Backend Yazılım Uzmanı")
  • Kısaltma kullanmak yerine, kelimeleri açık şekilde yazabilirsin. (Örn: "Müh" yerine "Mühendis")"
  • Arama sonuçlarında engellenen şirketin profili ve ilanları görünmez. Arama yaptığın kelimenin engellediğin bir şirketle ilgili olup olmadığından emin olmalısın.

Rize Pazar İş İlanları

Rize’nin Pazar ilçesi, Karadeniz sahil yolu üzerinde bulunur. Rize şehir merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta olan Pazar’dan Rize’ye ulaşmak için Karadeniz sahil yolu tercih edilir. Yaklaşık 30 bin kişinin yaşadığı ilçe, Osmanlı döneminden beri ticaret merkezi olarak kullanıldığı için Pazar ismini almıştır. Pazar tıpkı ismi gibi çok sayıda manav, market ve süt ve süt ürünleri satan işletme içerir. İlçe, geçmişten günümüze çok eski ve köklü bir tarihe sahiptir. Dolayısıyla Rize Pazar iş ilanları ve olanakları oldukça çeşitlidir. 

Rize Pazar iş ilanlarında balıkçılık, turizm, arıcılık, hayvancılık, pazarlama ve satış, ticaret ve ulaştırma sektörleri öne çıkar. Deniz kenarında olan ilçede hamsi, palamut, lüfer, istavrit, mezgit, uskumru ve kalkan gibi Karadeniz’de yetişen balıklar satılır. Dolayısıyla ilçede balıkçı, tekne kaptan ve yardımcısı, ağ ustası, balık işleme personeli gibi balıkçılıkla ilgili pozisyonlarda eleman ihtiyacı olabilir. 

Anzer balı gibi faydalı bal çeşitlerinin üretildiği Pazar’da arıcılık faaliyetleri de gelişmiştir. Genelde yerel halk arıcılık faaliyetlerini üstlenir. Bu noktada aktif arıcılık iş ilanlarını gözden geçirebilirsin. Bölgede çok sayıda fırın, manav, market, peynirci ve bal satış noktası bulunur. Küçük işletmelerde zaman zaman eleman ihtiyacı olabilir. 

Ayder Yaylası’na oldukça yakın bir konumda olan Pazar’da turizm sektöründe de iş olanakları mevcuttur. İnşaat sektörünün gelişme gösterdiği Rize'de inşaat sektörüyle ilgili olan çok sayıda firma vardır. İnşaat sektörü için de aradığınız iş fırsatlarını Rize Pazar iş ilanlarında bulabilirsin.

Rize Pazar Eleman Arayan Firmalar

Rize Pazar eleman arayanlar genellikle satış ve pazarlama, nakliyat ve ulaştırma, mühendis, inşaat işçisi, güvenlik personeli, temizlik personeli, turistler için tur rehberi ve şoför gibi iş ilanlarına ağırlık verirler. 

Bölgede çok sayıda yöresel yemek üreten restoran, yerli ve yabancı turistler için otel ve bungalow, teleferik, rafting ve insan sapanı gibi ekstrem sporlar için tesisler bulunur. Yabancı turistlerin akınına uğrayan Pazar’da Arapça, İngilizce, Rusça ve Gürcüce gibi yabancı diller, Rize Pazar eleman arayan firmaların kriterleri arasında olabilir. Eğer turizm ve otelcilikle ilgili eğitimin ve deneyimin var ise bu alanlarda iş bulabilirsin.

Rize şehir merkezine çok yakın olan Pazar’da yaşarken Rize’ye kolayca gidiş geliş yapabilirsin. İster özel aracınla ister 15 dakikada bir geçen dolmuşlarla şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsin. Ardeşen, Çayeli ve Rize Fındıklı iş ilanlarına da bakabilir, çevre ilçelerde de iş bulabilirsin. Kariyer.net üzerinden iş ilanı ararken konumunu Rize yaparak daha fazla iş ilanına ulaşabilirsin. 

En Güncel Rize Pazar İş İlanları

Güncel Rize Pazar iş ilanları arasında turizm, tarım, hayvancılık, hizmet, kamu, ticaret, ulaştırma ve inşaat sektörleri öne çıkar. ve eğitim sektör. Pazar’da ilgilendiğin bir ilana başvururken maaş, çalışma koşulları, yan haklar, çalışma saatleri, iş güvenliği, sosyal haklar gibi kriterleri göz önünde bulundurabilirsin. Özellikle turizm ve tarımda mevsimsel değişiklikler sonucu iş yükün bazı dönemlerde artabilir. 

Genelde tarım alanında çay ve kivi üretimi Pazar’da çok yaygındır. İlçede ve çevre ilçelerinde çok sayıda çay fabrikası bulunur. Bir çay fabrikasında üretim sorumlusu, makine operatörü, çay eksperi, depo görevlisi, ulaştırma sorumlusu, insan kaynakları elemanı gibi pozisyonlar bulunur. Rize Pazar iş fırsatları arasında bu pozisyonlara denk gelebilirsin. 

Rehabilitasyon, özel okul ve eğitim kurumlarının olduğu bölgede özel eğitim öğretmeni, temizlik ve güvenlik personeli, halkla ilişkiler uzmanı, eğitmen gibi pozisyonlarda iş imkanı bulabilirsin. Tarım sektöründe çay toplama zamanlarında çay işçisi iş ilanlarına denk gelebilir, yaşlı nüfusun çok fazla olduğu ilçede hasta bakıcı veya yaşlı bakım hizmeti görevlisi gibi pozisyonlarda iş bulabilirsin. Uzmanlık alanına en uygun özgeçmiş hazırlayıp vakit kaybetmeden sana en yakındaki işlere başvuru yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Güncel Rize Pazar İş İlanları nelerdir?

Güncel Rize Pazar İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek bulabilir ve en güncel Rize Pazar İş İlanlarını inceleyebilirsin.

Rize Pazar İş İlanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Rize Pazar İş İlanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Rize Pazar İş İlanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Rize Pazar İş İlanları için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time Rize Pazar İş İlanlarını nasıl bulabilirim?

Part time Rize Pazar İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur