Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
38

Sakarya Akyazı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Sakarya cancel
Akyazı cancel
YAZAKİ OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Endüstri Mühendisi

YAZAKİ OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Sakarya
Tam zamanlı
25 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
NTG Plastik

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

NTG Plastik
Sakarya
Başvurmak için
Son gün
Tam zamanlı
21 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Sakarya Akyazı İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Kocaeli Stajyer İş İlanları , Gaziantep Başpınar İş İlanları , İstanbul(Asya) Özel Şoför İş İlanları , İzmir Buca İş İlanları , Kocaeli Darıca İş İlanları

Akyazı İş İlanları

Sakarya’nın bir ilçesi olan Akyazı’nın ekonomisi genel itibariyle tarıma dayanır. Mısır, pancar, buğday, patates ve çeşitli sebzeler ve fındık üretimi bu bölgede yapılmaktadır. Bunların dışında sanayide de yeni yeni gelişmekte olan Akyazı’da, özellikle Kuzuluk ve Küçüçek Mahalleleri’nde fabrikalar bulunur. Pek çok kişi Kuzuluk iş ilanları yazarak, bu bölgedeki fabrikalarda iş aramaktadır. Yine Akyazı’da bulunan tekstil fabrikası da pek çok kişiye istihdam sağlarken işsizliğin azalması yönünde katkı sağlamıştır. Akyazı Tekstil iş ilanları olarak duyurulan ilanlara pek çok başvuru yapılmaktadır. Bunun yanında, dönemsel olarak ilanlar yayınlayan tekstil firmaları da var. Bu pek çok iş arayan kişiye umut olmaktadır. Akyazı Tekstil iş ilanları olarak duyurulan bu ilanlara, yine bölge halkından pek çok başvuru gelmektedir.

Akyazı İşkur iş ilanları nelerdir?

İşkur, Türkiye’de işsizlik sigortası hizmetlerini yürüten, işsizliğin azaltılıp istihdamın artırılmasına katkıda bulunan kurumun adıdır. Pek çok firma, İşkur aracılığıyla ilanlar yayımlamakta ve bu sayede iş bulmanın kolaylaştırılması sağlanmaktadır. İletişim danışmanı, elektrik teknikeri, forklift operatörü, kazan elemanı, kaynak elemanı, gıda mühendisi, endüstri mühendisi gibi ilanlar bu ilanlara örnek olarak verilebilirler.

Akyazı’da part time iş bulmak mümkün mü?

Part time, yani yarı zamanlı işler, ek gelir elde etmek veya kendisine daha çok zaman ayırmak isteyen kişiler tarafından genellikle tercih edilir. Öğrenciler, ev hanımları, çalıştığı işin yanında hafta sonu yapabileceği ek iş arayanlar part time işlere yönelirler. Bu işlerde bazen sadece haftanın belirli günleri çalışma olurken, bazen de yarım günlük çalışmalar olur. Akyazı part time iş ilanları takip edilerek açılan yeni iş fırsatlarını yakalamak mümkündür.

Bunların dışında şoförlük mesleğinde kendini geliştirmek isteyen veya profesyonel olarak şoförlük yapan kişiler, Sakarya Akyazı şoför iş ilanları konusunda araştırma yaparak detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanı sayfalarını inceleyebilir, pozisyon, tecrübe, maaş aralığı, konum, çalışma saatleri, firma özellikleri gibi alanlarda filtreleme yaparak aradığınız iş ilanını kolayca bulabilirsiniz.