64

Sevkiyat Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Sevkiyat Elemanı cancel

A

Sevkiyat Elemanı
ADA ÇETİNKAYALAR AVM
Sakarya İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Yavuzlar Dişli San.Tic. A.Ş.
Sevkiyat Elemanı
Yavuzlar Dişli San.Tic. A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
BARSAN GLOBAL LOJİSTİK A.Ş.
Sevkiyat Yükleme Elleçleme Elemanı (Gebze)
BARSAN GLOBAL LOJİSTİK A.Ş.
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
16 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sevkiyat Elemanı İş İlanları

Çok sayıda şehirde ihtiyaç duyulan sevkiyat elemanı iş ilanlarına ulaşarak, yayınlanan iş ilanlarını değerlendirebilirsin. Siparişler doğrultusunda ürünlerin veya malların müşteriye ulaşmasını sağlayan ve sevk işlemlerini yürüten sevkiyat elemanı için farklı şehirlerde hizmet veren firmaların yayınladığı iş ilanları ile çalışma olanağı bulabilirsin. Burada bulunan birçok pazarlama şirketinde mesleki becerilerin ve deneyimlerinden kazandığın donanımların yeterliliği doğrultusunda çalışmaya başlayabilirsin. Sevkiyat elemanı iş ilanlarına ulaşarak, yayınlanan iş ilanlarına başvurunu tamamlayabilir ve senin için uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin.

Sevkiyat Elemanı İş Olanakları

Sevkiyat elemanı olarak farklı çok sayıda şehirde bulunan şirketlerde çalışma olanağı bulabilirsin. Müşterilerin siparişleri doğrultusunda, zamanında istenilen adrese ulaşmasını sağlayan sevkiyat elemanı için farklı sektörde birçok şirkette çalışma olanağı bulunur. Üretilen malların yüklemesini sağlayarak sevkiyat için hazır hale getiren sevkiyat elemanı için yayınlanan iş ilanlarına sevkiyat elemanı arayan firmalara ulaşarak öğrenebilirsin. Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda alınan siparişlerin eksiksiz ve zamanında iletilmesini sağlayan sevkiyat elemanı için gerekli olan mesleki becerilere ve tecrübeye sahip olduğunu düşünüyorsan Kariyer.net’te yayınlanan iş 

Sevkiyat Elemanı İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı şehirlerde bulunan şirketlerde sevkiyat elemanı olarak çalışmayı düşünüyorsan, iş ilanlarına başvuru yaparken bir takım durumlara dikkat etmen gerekebilir.

  • Farklı şehirlerde bulunan şirketlerde çalışmak üzere sevkiyat elemanı olarak daha önceden bulunan deneyimlerin ile firmanın senden beklemiş olduğu deneyim sürelerinin senin için uygun olup olmadığını karşılaştırabilirsin.
  • Ayrıca bu ilanlara kabul edilmen durumunda bu şirketlerin sana sağlayacağı imkanları araştırabilirsin. Firmanın istediği pozisyon bilgilerini ve iş tanımlarındaki bilgileri öğrenerek kendi adına değerlendirmeler yapabilirsin. 
  • Bu ilanlarda belirtilen bilgilerle uyum sağlaman durumunda sevkiyat elemanı iş ilanları yeni yayınlananlar için araştırmalarını sürdürerek daha fazla ilana ulaşabilir ve başvurularını tamamlayabilirsin.

Sevkiyat elemanının görev ve sorumlulukları neler?

Sevkiyat elemanı olarak bu alanda hizmet gösteren birçok şirkette çalışma olanağı bulabilirsin. Burada bulunan şirketlerin bağlı olduğu sektöre göre depolardaki malzemelerin zarar görmemesi adına gerekli önlem ve tedbirleri sağlayarak, aynı zamanda ürünlerin karışmaması adına düzenlemeler yapması beklenir. Sevkiyat elemanı, gelen siparişle birlikte sevk edilecek olan ürünlerin doğru yere nakledilmesinden sorumlu olur. Yükleme yapıldıktan sonra gereken sayımları yaparak sorunsuz ve kontrollü bir şekilde işleyişi yürütür.

Sevkiyat elemanının sahip olması gereken özellikler neler?

Şirketlerin ihtiyacı yönünde yayınlanmış olan ilanlarda sevkiyat elemanı olarak çalışmak için bazı özelliklere sahip olman beklenir. Düzen ve kontrol kabiliyetinin yüksek olması beklenen sevkiyat elemanı aynı zamanda rapor hazırlayabilecek durumda olmalı. Sürekli olarak ürünlerin girip çıkmasından doğacak olan sorunları öngörebilir bir şekilde gerekli önlem ve tedbirlere hazırlıklı olmalı. Sevkiyat elemanı iş ilanları İstanbul veya farklı şehirler için yayınlananlara ulaşarak aranılan özellikler hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Sevkiyat elemanı olarak nasıl iş bulabilirim?

Sevkiyat elemanı olarak çalışmayı düşünüyorsan fabrikalarda, otomotiv şirketlerinde veya inşaat malzemeleri şirketlerinde çalışabilirsin. Bu şirketler senden bir takım kriterlere uyum göstermeni bekler. Öncelikli olarak çalışmayı düşündüğün sektörde deneyiminin olup olmadığını bilmek isterler. Belirli bir süre deneyim sahibi olduğun sektörleri bu şirketlere belirterek çalışma olanağı bulabilirsin. Başvurmayı düşündüğün şirketi araştırarak senden istediklerini öğrenebilir ve buna göre ön hazırlık yapabilirsin.

Sevkiyat elemanı olarak part time çalışma olanağı bulunur mu?

Şirketlerde part time sevkiyat elemanı olarak çalışmayı düşünüyorsan birçok iş ilanı bulunur. Bu şirketlerin çalışma saatleri, şirketin benimsemiş olduğu çalışma prensiplerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Part time çalışma şekline sahip olan şirketler senden haftanın belirli günlerinde ve belirli zaman dilimlerinde çalışmanı bekler. Kariyer.net’teki Ankara sevkiyat elemanı iş ilanlarını araştırarak Ankara başta olmak üzere birçok şehirdeki fabrikalarda part time olarak depo sevkiyat elemanı biriminde çalışma olanağı bulabilirsin. Burada bulunan fabrikaların vardiyalı sistemle çalışma olanağı bulunur. 

Sıkça Sorulan Sorular

Sevkiyat elemanı için hangi illerde istihdam sağlanır?

Farklı sektörden çok sayıda firmanın sevkiyat elemanı ihtiyacı bulunmaktadır. Bu anlamda iş olanakları birçok ilde seçenekler sunuyor. İş isdihdamı büyük küçük ülke genelinde ki çok sayıda şehirde farklı pozisyonlarda oluyor. Sevkiyat elemanı olarak iş arıyorsan çalışmak istediğin şehre göre iş ilanlarını seçebilirsin. Kariyer.net üzerinden hazırladığın cv ile sana uygun lokasyonu seçerek çalışmak istediğin şehrin en güncel ilanlarına ulaşabilirsin. CV'ne uygun iş olanaklarına hemen başvuru yapabilirsin.

Sevkiyat elemanı hangi belgelere sahip olmalıdır?

Sevkiyat elemanları için herhangi bir eğitim zorunluluğu bulunmamaktadır. Firmalar genel olarak en az lise mezunu adaylar arasından tercih yapabiliyor. Bunun yanı sıra yapılacak işe göre işverenlerin farklı belge ve eğitim talepleri olabiliyor. Sevkiyat elemanları aktif olarak araç kulladıkları için firmanın aracına uygun ehliyet belgesine sahip olmalıdır. Ehliyet sınıfı, psikoteknik belgesi gibi kriterlere ilanların ayrıntısından ulaşabilirsin. Şende özgeçmişine ehliyetini, mesleki anlamda aldığın belge ve sertifikaları ekleyerek ilanlara başvuru yapabilirsin.

Sevkiyat elemanı vardiyalı mı çalışır?

Sevkiyat elemanlarının çalışma sektörleri oldukça geniştir. Bu nedenle çalışma saatleri firmalara göre farklıklık göstermektedir. Birçok sektörde ürün ve hizmetlerin depo ve dağıtımları için organizasyon planı yapılmaktadır. Bu nedenle sevkiyat elemanlarının mesai saatleri buna bağlı olarak değişiyor. Bazı firmaların günlük bellirli saatler içersinde çalışma planları oluyor. Üretim ve sevkiyat yapan firmalar ise iki veya üç vardiya sisteminde çalışabiliyor. Vardiya sistemleri firma iç işleyişi ve kapasitesine bağlı olarak değişiyor. Sende iş ilanlarını incelerken firmaların ilan ayrıntılarından çalışma şartları ve vardiya sistemi hakkında bilgi alabilirsin.

Sevkiyat elemanının çalışma şartları nasıldır?

Sevkiyat elemanları ürün ve hizmetlerin dağıtım aşamalarında çalışırlar. Bu nedenle şöför olarak dağıtımda veya depo kısmında mal kabul ve sevkiyat alanında görev alırlar. Sevkiyat elemanları üretim ve dağıtım alanında aktif olarak çalışırlar. Çalışma şartları genel olarak yoğun tempoda geçiyor. Firmaların faaliyet gösterdiği sektöre göre bu koşullar farklıkık gösterebiliyor. Bu nedenle iş ilanlarını incelerken ilan detaylarından iş tanımı , çalışma koşul ve şartları kriterlere bakabilirsin. Sana en uygun arama detaylarını seçerek istediğin ilanan hemen başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur