Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
41

Tekirdağ Gıda İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Gıda cancel
Tekirdağ cancel
Eksun Gıda Tarım ve Ticaret A.Ş.

Fabrika Personeli

Eksun Gıda Tarım ve Ticaret A.Ş.
Tekirdağ
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Malkara Birlik Süt ve Süt Mamulleri A.Ş.

Bakım Onarım Yöneticisi

Malkara Birlik Süt ve Süt Mamulleri A.Ş.
Tekirdağ
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Tekirdağ Gıda Sektörü İş İlanları

Tekirdağ, kültürel yapısı ve ekonomisi bakımından Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden bir tanesidir. Süleymanpaşa başta olmak üzere Tekirdağ’ın pek çok ilçesinde gıda sektörü bakımından iş fırsatı bulunur. Tekirdağ’da gıda sektörü üzerine iş bulabileceğiniz pek çok olanak vardır. Tekirdağ gıda iş ilanları sayfasından başvuru yaparak il merkezinde ve ilçelerinde bulunan küçük ve orta ölçekli işletmelerde gıda teknikeri ya da planlama mühendisi olarak çalışabilirsiniz. Bunların yanı sıra satış mağazalarında bayi satış yöneticiliği yapabilir ve aynı zamanda kalite kontrol şefi olarak çalışabilirsiniz. Tekirdağ’da gıda üzerine hizmet veren işletmelerde aynı zamanda insan kaynakları departmanında çalışabilir ve dönemsel olarak ziraat mühendisliği yapabilirsiniz. Sizden istenen eğitim seviyesini ve genel nitelikleri karşılayabiliyorsanız bu ilanlara başvuru yaparak Tekirdağ’da gıda sektöründe çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tekirdağ Gıda Sektörü İş Olanakları

Tekirdağ’da büyük ve küçük çaplı pek çok işletmenin ve kuruluşun bulunması sebebiyle iş olanakları oldukça fazladır. Gıda sektörü üzerine çalışabileceğiniz pek çok farklı meslek ve departman bulunur. Öncelikle Tekirdağ’da sanayi sektöründe çalışan şirketlerde kalite kontrol şefi olarak çalışabilirsiniz. Bunların yanı sıra gıda sektörü üzerine hizmet veren toptan satış mağazalarında müşteri temsilciliği yapabilir ve müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere çalışabilirsiniz. Bölge satış temsilcisi, temizlik personeli ya da çevre mühendisi olarak çalışabileceğiniz gıda teknikeri iş ilanları tekirdağ ilinde pek çok farklı şirket tarafından yayınlanır. Bunların yanı sıra holdinglerde endüstri mühendisi, depo ve sevkiyat sorumlusu olarak çalışabilirsiniz. Gıda teknikerinin yapacağı işler arasında bulunan üretim veya laboratuvar bölümünde görev yapabilir ve aynı zamanda üretim sürecindeki ürünler üzerinde kalite kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz. Gıda üzerine eğitim alan ve ilgili bölümlerden mezun olmuş kişiler bu sektörlerde çalışabilirler. Aynı zamanda motor veya üretim bölümünde tecrübesi olan ve MS Office programlarını kullanabilen kişiler Tekirdağ gıda mühendisi iş ilanları sayfasına da başvuru yapabilirler. Tedarik ve üretim programları üzerine çalışacak ve ham maddelerin stok durumunu kontrol edecek planlama mühendisleri, Tekirdağ’da bulunan gıda firmalarında rahatlıkla çalışabilirler. Haftalık ve aylık sabit siparişleri gözden geçirecek ve müşteri-fabrika arasında hazır ürünlerin sevkiyat sürecini organize edecek olan planlama mühendisleri, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmalıdır. Tecrübeli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş olan aynı zamanda analitik düşünce yapısına sahip kişiler bu şirketlerde çalışabilirler. Eğitiminiz ve tecrübeniz dahilinde Tekirdağ’da bulunan şirketlerde pek çok iş olanağı yakalayabilirsiniz.

Tekirdağ Gıda Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Mesleğiniz ve yapmak istediğiniz iş dahilinde Tekirdağ’da bulunan gıda firmalarına başvuru yaparken birtakım detayları göz önünde bulundurmanız gerekir. Tekirdağ gıda teknikeri iş ilanlarına başvuru yaparken öncelikle çalışacağınız şirketin Tekirdağ’ın hangi konumunda olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Mevki olarak size yakın olan ya da ulaşım bakımından güçlük çekmeyeceğiniz iş ilanlarına başvuru yapmanız önemlidir. Bunların yanı sıra iş ilanlarına başvuru yaparken şirketlerin sizden istedikleri genel niteliklere uygun olmanız son derece önemlidir. Meslek dalına bağlı olarak şirketlerin talep ettikleri bölümlerden mezun olduğunuza dair diploma gerekir. Bunların yanı sıra hafta içi ya da hafta sonu hangi saat aralıklarda çalışacağınızı göz önünde bulundurarak size uygun olan iş ilanlarına başvuru yapmanız gerekir. Sizden istenen tecrübe, eğitim seviyesi ve deneyime sahip olduğunuz takdirde güncel tekirdağ gıda sektörü iş ilanlarına rahatlıkla başvurabilirsiniz. Aynı zamanda şirkette çalışacağınız departman dahilinde hangi pozisyonda çalışacağınızı da göz önünde bulundurarak bu iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Tekirdağ Gıda Sektöründe Ne İş Yapılır?

Tekirdağ gıda fabrikaları iş ilanları sayfasına başvuru yapan ve gıda sektöründe çalışan birinin iş tanımı, mesleğine ve departmanına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin; gıda sektörü üzerine kalite elemanı olarak çalışacak kişiler kalite çalışmaları alanında görevlidir. Kimya ve Gıda Teknolojileri bölümünden mezun olan kalite elemanları, şirketlerin satın aldığı ürünlerin kalitesini kontrol etmekle yükümlüdür. Bunların yanı sıra bayi satış yöneticisi olarak çalışacak kişiler ilgili lokasyonların tamamından sorumlu olarak aylık, yıllık ve çeyrek bazında verilen hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlar. Ürün takibini yapan ve eksikliklerin giderilmesini de sağlayan bayi satış yöneticileri tüketicilerden gelen şikayetlerin takibini sağlayarak çözüme ulaştırma amacı güder. Gıda sektörü üzerine planlama mühendisliği yapacak kişiler ise üretimin verimliliğini ve ham madde firelerini değerlendirerek gözden geçirir. Bunların yanı sıra müşteri ve fabrika arasında sevkiyat sürecini organize ederek ihtiyaç duyulan malzemeleri gözden geçirir. Mesleki yeterliliğinize bağlı olarak Tekirdağ çorlu gıda teknikeri iş ilanları sayfasından ilgili firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Tekirdağ Gıda Sektöründe Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Tekirdağ’da bulunan gıda firmalarındaki çalışma ortamları mesleğe ve çalışacağınız firma sektörüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak 08.30-18.30 saat aralıklarında çalışmanız ön koşuldur. Bunların yanı sıra firmanın fabrikaları, ofisleri ya da iş yapılan lokasyonlar çalışma ortamlarıdır.

Gıda Sektöründe Çalışan Birisinin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Gıda sektörü üzerine çalışan birinin görev ve sorumlulukları mesleğe bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak şirketlerin tedarik sağladığı programlar üzerinde çalışan ve değerlendirme yapan planlama mühendisi gibi kişiler aynı zamanda günlük ve aylık üretim raporlarını tutar. Bunların yanı sıra en çok tercih edilen mesleklerden olan gıda teknikerliğinde kişinin görev ve sorumlulukları arasında üretim sürecinde bulunan ürünlerin kalite kontrolünü gerçekleştirmek bulunur.

Gıda Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Gıda sektöründe çalışmak için gereken belgeler arasında öncelikle üretim bölümünde çalışmış olduğunuza dair portfolyo gerekir. Bunların yanı sıra MS Office programlarını kullanabildiğinize dair belgeler de gıda sektöründe çalışmak için şarttır. İyi derecede İngilizce bildiğinize dair belgeler ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olduğuna dair belgeler de bu ilanlara başvuru yapan kişilerden istenir.

Gıda Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Bölümden Mezun Olmak Gereklidir?

Gıda sektöründe çalışmak için kişilerin, meslek yüksekokullarının Gıda Teknolojisi gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekir. Bunların yanı sıra planlama mühendisi olarak çalışacak kişiler üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmalıdır. Bayi satış yöneticiliği yapacak olan kişiler ise üniversitelerin İşletme, İktisat ve Pazarlama bölümlerinden mezun olmalıdır. İlgili bölümlerden mezun olunduğu takdirde Tekirdağ gıda sektörü iş ilanlarına başvuru yapılabilir.