Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
166

Tekirdağ İlaç Sanayi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İlaç Sanayi cancel
Tekirdağ cancel
Neutec İlaç

Tıbbi Satış Temsilcisi

Neutec İlaç
İstanbul (Tümü) +79 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Vem İlaç San. ve Tic. A.Ş.

AR-GE Formülasyon Uzmanı (İnhaler)

Vem İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Tekirdağ
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ ilaç sanayi sektöründe kimler çalışabilir?

Tekirdağ ilaç sanayi sektöründe pek çok meslek grubundan çalışan bulunur. Bu meslek grupları arasında kimya mühendisleri, kimyagerler, teknisyenler ve muhasebe, iktisat, işletme gibi bölümlerden mezun kişiler yer alır. Bu meslek gruplarından birine mensupsan sağladığın kriterlere göre yönetici, uzman, işçi ve eleman gibi farklı pozisyonlarda göreve başlayabilirsin. Farklı meslek gruplarından kişilerin çalıştığı Tekirdağ ilaç sanayi sektöründe, meslek lisesi ve meslek yüksekokullarının elektrik, bilgisayar ve kimya ile ilgili alanlarından mezun olan kişiler de çalışabilir.

Tekirdağ ilaç sanayi sektöründe uzman pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Tekirdağ ilaç sanayi sektöründeki iş ilanları arasında uzman pozisyonunda çalışabileceğin pek çok iş ilanı bulunur. Farklı uzmanlık alanlarına sahip kişilerin çalıştığı iş ilanları arasında; steril üretim uzmanı, kalite güvence uzmanı, ambalaj uzmanı, validasyon uzmanı, AR-GE uzmanı, proje yönetim uzmanı, kalifikasyon uzmanı gibi uzmanlık pozisyonları bulunur. Mikrobiyoloji uzmanı, CMC uzmanı, işe alım umanı, SAP uzmanı, stabilite uzmanı, metot geliştirme uzmanı, depo uzmanı gibi uzman pozisyonları da Tekirdağ ilaç sanayi sektörü için çalışabileceğin uzman pozisyonları arasında yer alır.

Tekirdağ ilaç sanayi sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Tekirdağ ilaç sanayi sektörü alanındaki iş ilanlarına kariyer.net üzerinden kolayca ulaşabilirsin. Tekirdağ iş ilanları sayfasından, ilaç sanayi ile ilgili olanları filtreleyerek sektördeki tüm ilanlara aynı anda erişebilirsin. Tekirdağ ilaç sanayi iş ilanları karşına çıktıktan sonra bazı diğer özellikleri de filtreleyerek kendine en uygun olan ilanı hızlıca bulabilirsin. İlanlardaki genel nitelikler ve iş tanımını detaylı okuman ilana uygun olup olmadığı büyük ölçüde anlamanı sağlar.

Tekirdağ ilaç sanayi sektöründe eleman pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Tekirdağ ilaç sanayi sektöründe yönetici, uzman, stajyer ve eleman gibi farklı pozisyon seviyelerinde pek çok iş ilanı bulunur. Eğer eleman pozisyonu için uygun olduğunu düşünüyorsan başvurabileceğin pek çok iş ilanı bulunur. Bu iş ilanları arasında; mekanik teknisyeni, ambalaj operatörü, tıbbi mümessil, kontrol ve bakım teknisyeni, solüsyon hazırlama operatörü gibi ilanlar bulunur. Bu pozisyonlardan uygun olduğunu düşündüğün ilanlara kariyer.net üzerinden başvurabilirsin.