29

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi cancel
Wam Turkey
Temizlik Müdürü
Wam Turkey
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Abm Temizlik Taahhüt Danışmanlık
Temizlik Hizmetleri Yöneticisi
Abm Temizlik Taahhüt Danışmanlık
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik Şefi
Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
7 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi İş İlanları

Hizmet sektörünün pek çok alt meslek dalı bulunur. Temizlik hizmetleri yöneticiliği de geniş iş tanımı ve önemli vazifeleri ile öne çıkar. Bu pozisyonda görev alanların vazifesi;  temizlik sırasında çalışan personelin ve kullanılan araç gereçlerin kontrolünü yapmaktır. Ayrıca satın alınan malzemelerin raporunu tutarlar. Bu mesleğin çalışanları farklı kurumlarda görev alır. Ekibindeki çalışanlarıyla sürekli iletişim hâlinde olan temizlik hizmetleri yöneticisi, takımındaki kişilere yardımcı olur. Onlara yol gösterir. Hizmet ve temizlik alanlarında tecrübe sahibi olan kişiler bu alanda yönetici olarak görev yapabilir.  Sende bu mesleği yapabilecek gerekli donanımlara ve belgelere sahipsen temizlik hizmetleri yöneticisi iş ilanlarına kariyer.net’ten başvuru yaparak iş fırsatlarını yakalayabilirsin. 

Temizlik Hizmetleri Yöneticisinin Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Temizlik hizmetleri yöneticisinin çalışma ortamları ve koşulları, şirketlerin faaliyet alanlarına göre değişiklik gösterebilir. Şirketler, yayınladıkları ilan detaylarında tüm bu koşullara yer verir. Ancak genel olarak kapalı alanda, ofis ortamında görev yaparlar. Zaman zaman temizlenen alanları denetlemek için mekân değiştirmeleri de mümkündür.  Aynı zamanda çeşitli raporlamalar yapmak için masa başında bilgisayar üzerinde çalışırlar. Kariyer.net’in gelişmiş filtreleme seçeneklerini kullanarak en güncel temizlik hizmetleri yöneticisi iş ilanlarına ulaşabilir, firmaların çalışma koşulları ile ilgili merak ettiğin tüm detaylara erişim sağlayabilirsin.

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi Ne İş Yapar?

Temizlik hizmetleri yöneticilerinin oldukça kapsamlı bir iş tanımları bulunur. Firmaların adaylardan beklediği görevler arasında şunlar yer alır:

  • Temizlik hizmetleri yöneticisi genellikle kullanılan araç gereçlerin temizliği ve teknik işleriyle ilgilenir.
  • Hizmet sektöründe yer alan bu meslek personeli, kullanılan malzemelerin uzun ömürlü olması için çalışır.
  • Genellikle şirketlerin idari birimlerinde görev alırlar.
  • Temizlenen alanların denetlenmesinden sorumludurlar.
  • Temizlik personelinin iş düzeni de temizlik hizmetleri yöneticisinin sorumluluğundadır.

Temizlik hizmetleri yöneticisi arayan firmalar, iletişim ve insan ilişkilerine oldukça önem verir. Orta düzey yönetici pozisyonunda görev alınan bu meslekte yeterliliğe sahip olduğunu düşünüyorsan kariyer.net’ten başvurularını gerçekleştirebilirsin. 

Temizlik hizmetleri yöneticisi iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Temizlik hizmetleri yöneticisi mesleğinde eleman eksiği olan şirketlerin ve kurumların elemanlarında aradığı belli başlı kriterler bulunur. İlk olarak ekip çalışması gerektiren bir meslek olduğu için iletişiminin güçlü olması beklenir. Diksiyonunun akıcı ve düzgün olması gerekir. Aynı zamanda hızlı ve etkili kararlar vermen de işinde seni ön plana taşır. Temel bazı bilgisayar programlarını bilmen de talep edilebilir. Yönetici pozisyonunda görev yapacağın için temizlik hizmetleri sektöründe belirli bir tecrübe düzeyine ulaşmış olman şarttır. Ayrıca firmalar erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmasını bekler. 

Temizlik hizmetleri yöneticisi için hangi çalışma şekilleri bulunur?

Temizlik hizmetleri yöneticisi iş ilanları yeni yayınlananlarını inceleyerek firmaların çalışma biçimlerini öğrenebilirsin. Bu pozisyonda faaliyet gösterenler çoğunlukla tam zamanlı olarak görev alır. Belirli mesai saatleri arasında hizmet veren temizlik hizmetleri yöneticileri iş yoğunluklarına göre farklı zaman dilimlerinde de görev yapabilir. Zaman zaman vardiyalı çalışma düzenine rastlamak da mümkündür.

Temizlik hizmetleri yöneticisi iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Her şirketin kendi eleman ihtiyaçlarına göre yayınladıkları temizlik hizmetleri yöneticisi iş ilanlarına ulaşabilmek için kariyer.net’i dilediğin zaman kullanabilirsin. Şirketler bu ilanları sıklıkla günceller. Sen de yeteneklerini bu pozisyonda değerlendirmek istiyorsan ilgili iş ilanlarına başvuru yaparak kariyerine bu alanda devam edebilirsin. 

Temizlik hizmetleri yöneticisinin maaş oranları nasıldır?

Farklı sektörlerde, değişik alanlarda faaliyet gösteren firmalarda görev yapabilen temizlik hizmetleri yöneticilerinin maaş oranları oldukça değişkendir. Bu değişkenliğe sebep olan farklı faktörler bulunur. Kişinin tecrübe düzeyi, eğitim seviyesi ve kişisel donanımları bu ücretlendirmeyi doğrudan etkiler. Yine firmaların ücret politikaları da maaş oranları üzerinde etkili olan durumlar arasında yer alır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Temizlik Hizmetleri Yöneticisi iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Temizlik Hizmetleri Yöneticisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Temizlik Hizmetleri Yöneticisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Temizlik Hizmetleri Yöneticisi iş ilanlarına erişebilirsin.

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Temizlik Hizmetleri Yöneticisi için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur