Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
240

Van İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Van cancel
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TUR.EĞİ.HİZ.VE İNŞ.TAAH.A.Ş.

Estetisyen

LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TUR.EĞİ.HİZ.VE İNŞ.TAAH.A.Ş.
Van
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Van İş İlanları

Doğu Anadolu'nun nüfus bakımından en büyük kenti olan Van gelişen ekonomisi ile pek çok iş fırsatını barındırmaktadır. Kent ekonomisindeki ağırlığı tarım sektörü oluştursa da Van iş ilanları açısından çeşitlilik göstermektedir. Bir milyonu aşkın nüfusu sahip olan Van iş ilanları açısından tarım ve tarıma dayalı sanayi kuruluşları yanında eğitim, sağlık, hizmet gibi sektörlerle de öne çıkmaktadır.

Van iş ilanları 2018 döneminde ağırlıkla satış, pazarlama, müşteri ilişkileri gibi pozisyonlarda yoğunlaşmaktadır. Bu ilanları eğitim, sağlık ve hizmet sektöründeki iş ilanları izlemektedir.

Tarım, hayvancılık ve fabrikalar

Şeker pancarı gibi sanayiye yönelik tarımsal faaliyetler yanında hayvancılık da oldukça gelişkin bir sektördür. Türkiye'de en fazla küçükbaş hayvan Van'da bulunur ve kentin önemli iş kollarından birini hayvancılık ve bağlı işletmeler oluşturur. Et ve et ürünleri işletmeleri, süt kombinaları ve yem fabrikaları da en belirgin işletmeler olarak öne çıkar. Van Erciş iş ilanları şeker fabrikası gibi büyük işletmeleri de kapsayabilirken, Van Edremit iş ilanları çimento fabrikasındaki fırsatlar ile öne çıkabilmektedir. Kentte ayrıca çivi, boru, un, yün ipliği, tuğla fabrikaları ile linyit işletmeleri de farklı iş fırsatları sunabilmektedir.

Kentin gelişen sektörü turizm

Van bölgenin öne çıkan turizm kentlerinden biridir. Van Gölü itibariyle yaz turizmi ve Abalı Kayak Merkezi ile kış turizminin yarattığı iş olanakları yanında kültür turizm açısından da geniş olanaklar sunar. 2 müzesi, 3 ören yeri ile her yıl on binlerce turisti ağırlayan Van turizm ve turizme bağlı sektörlerde iş fırsatları sağlar. Van iş ilanları yeni oteller ve turizm işletmelerinin artması ile çeşitlilik kazanmıştır.

Eğitim, sağlık ve hizmet sektörleri

Van iş ilanları yeni açılan eğitim ve eğitim kurumları ile de yoğunlaşmıştır. Ülke genelinde özel okulculuğun gelişmesi Van'da da öğretmen ve özel eğitimci gibi sektörel ilanlarda artış sağlamıştır. Benzer bir yoğunluk sağlık sektöründe de gözlenebilir. Özel hastaneler farklı pozisyonlarda elemanlar aramaktadır. Tekstil başta olmak üzere mağaza elemanları, farklı sektörlerden satış temsilcileri ve çeşitli hizmet sektörü ilanları da Van iş ilanları arasında öne çıkmaktadır.

Şantiyelerde iş fırsatları

Van iş ilanları 2018 döneminde inşaat ve emlak sektörlerinde de yoğunlaşmaktadır. Yüksek nüfusu ve gelişen ekonomisi kentteki şantiye sayısını artırmıştır. Dış ticaret açısından önemli kara yolu güzergahlarından biri olan Van'da demir yolu ve hava alanı da bulunur. Ulaşım kolaylıkları sanayi ve ticareti olduğu kadar turizmi de olumlu etkilemektedir.

Yarı zamanlı ve dışarıdan iş imkanları

Çoğunun tam zamanlı olduğu gözlemlenmekle birlikte Van iş ilanları parttime, geçici ya da dönemsel de olabilmektedir. Freelance çalışma imkanı sunan bazı iş ilanları ise uzaktan çalışma imkanı da sağlamaktadır. Ayrıca Van Erciş iş ilanları ve Van Edremit iş ilanları yanında Başkale, Özalp ve Gürpınar gibi ilçelerde de iş imkanları bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Van'da kendime uygun olan işi nasıl bulabilirim?

Van'da sana en uygun iş imkanına erişebilmek için kariyer.net üzerinden kolayca bir hesap oluşturmalısın. Oluşturduğun profil sayesinde kendine, hem ücretsiz hem de profesyonel bir CV hazırlayabilirsin. Oluşturduğun öz geçmiş ve ön yazı hazırsa, aradığın işi bulmaya hazırsın! Sitenin sol üst kısmında bulunan 'İş Ara' kısmına tıklayarak hemen iş aramaya başlayabilirsin. Karşına gelen sayfanın sol tarafında bulunan ve birçok seçenekten oluşan paneli kendine uygun şekilde filtreleyebilirsin. 'Ülke- Şehir - İlçe' kısmından Van'ın neresinde iş arıyorsan orayı işaretlemen yeterli.

Van iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Van'da en çok iş ilanının açıldığı ilçeler; Başkale, Saray ve Merkez olarak sıralanıyor. Bunun yanı sıra; Tuşba, İpekyolu ve Erciş'te de iş ilanları yayınlanma sıklığı fazladır.

Van iş ilanları en çok hangi sektördedir?

Van'da en çok iş ilanı verilen sektörlerin başında eğitim, hizmet ve danışmanlık sektörleri gelir. Bilişim, sağlık ve yapı sektörlerinden de iş ilanları yayınlanır. Özellikle eğitim ve hizmet sektörü üzerinde bir kariyer planın varsa, Van'daki iş ilanlarını 'Yeni İlanlardan Haberdar Et" butonunu aktifleştirerek günü gününe takip edebilirsin.

Van'da en çok hangi iş ilanına talep vardır?

Özellikle eğitim ve hizmet sektörünün geliştiği Van'da en çok talep alan iş ilanları; satış danışmanı, satış temsilcisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, bölge satış sorumlusu, mağaza müdürü, satış uzmanı, saha satış temsilcisi, tıbbi satış mümessili olarak sayılabilir.