Zonguldak Alaplı İş İlanları

1 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Şantiye Şefi

  HEKİMOĞLU YAPI

  Bayburt,Karabük,Zonguldak,İzmir,Elazığ ...

  12.08.2020

  Alaplı İş İlanları

  Alaplı, Zonguldak ilinin bir ilçesidir. Ekonomisi genellikle tarım ve hayvancılığa dayanırken, sanayi, kısmen de olsa gelişmiştir. Fındık, bu bölgede yetiştirilen en önemli tarım ürünüdür. Bölgede bulunan iplik ve tekstil fabrikaları da yine bölge halkı için istihdam yaratmaktadır. Alaplı iplik fabrikası iş başvurusu olarak aratarak açık pozisyonlar görüntülenmekte ve başvuru yapılabilmektedir. Aynı zamanda, yine Zonguldak ili sınırları içerisinde bulunan Karadeniz Ereğli, kısaltılmış adıyla Kdz Ereğli ilçesi içinde de pek çok iş ilanı mevcuttur. Kdz Ereğli iş ilanları olarak aratılarak, bu ilanlar görüntülenebilmektedir.

  Zonguldak part time iş ilanları nelerdir?

  Part time, yani yarı zamanlı işler, mevcut işinin yanında ek iş yaparak gelir elde etmek isteyenler, öğrenciler ve ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Part time işlerde, genellikle tam mesai yerine yarım mesai çalışılır ve ona göre ücret alınır. Böylece kişi, kalan zamanlarında kendine, ailesine veya diğer işlerine zaman ayırabilir. Zonguldak ili içerisinde de pek çok part time iş ilanına rastlamak mümkündür. Örneğin, part time satış danışmanı, müşteri danışmanı, aday mühendis, eğitmen, stok sayım elemanı, çağrı merkezi elemanı pozisyonları verilebilir. Sizde Alaplı part time iş ilanlarını merak ediyorsanız, Kariyer.net’in ilan sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

  Alaplı İşkur iş ilanları nelerdir?

  İşkur, işsizliği önlemek ve istihdam yaratmak için kurulmuş bir kuruluştur. Aynı zamanda işsizlik sigortasını da düzenler. İşverenlerle, iş arayanları buluşturmayı amaçlar. Pek çok il ve ilçede İşkur tarafından açılmış iş ilanları mevcuttur. Alaplı İşkur iş ilanları da bunlardan biridir.

  Alaplı Belediyesi’nde çalışmak isteyen adaylar ise, Alaplı Belediye iş ilanlarını takip ederek, uzmanlıklarına göre başvuru yaparlar. Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, aradığınız ilanı kolayca bulmak, pozisyon, tecrübe, sektör, ne maaş aralığı, firma özellikleri gibi alanlarda filtrelemeler yaparak aratmak ve zaman kazanmak istiyorsanız, Kariyer.net iş ilanı sayfalarına göz atabilirsiniz.