22. İTÜ Sektör Günleri – İnternet Sektörü

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü üniversite öğrencilerini İnternet Sektörü’nün liderleri ile buluşturmaya hazırlanıyor!
İTÜ EMK tecrübesi ve kalitesiyle yıllardır düzenlenen Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumundaki Sektör Günleri’nin 22.’si 20 Ekim Salı günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.
Üniversite öğrencilerinin sektörleri tanıma fırsatı bulması, firmalar ve departmanlar hakkında fikir sahibi olması ve sektörü yönetici gözünden yorumlayabilme yeteneği kazanması sebebiyle hem öğrenciler hem de işverenler tarafından her yıl ilgiyle takip edilen Sektör Günleri’nde bu kez İnternet Sektörü’nün devleri öğrencilerle buluşacak.
Dünya çapında git gide büyüyen ve hızla gelişen İnternet Sektörü’nün lider firmaları ve başarılı girişimleri arasında bulunan Hepsiburada.com, Mynet, Markafoni, BiTaksi, Getir, Zomato ve Pandora’dan katılacak yöneticiler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının teknoloji ile birlikte değişen dinamiklerini yorumlayacaklar.

Etkinlikte yer alacak katılımcı firmalar ve konuşmacılar:

Bülent Başaran – Hepsiburada.com Genel Müdürü
Murat Akdağ – Markafoni CMO (Chief Marketing Officer)
Fuat Şeker – Mynet Yeni Ürün ve İş Geliştirme Müdürü
Ali Servet Eyüboğlu – Zomato Türkiye Müdürü
Turancan Salur – BiTaksi Co-Founder
Caner Soyer – Pandora Co-Founder
Mert Salur – Getir Marka Müdürü Yardımcısı

Okul, sınıf, bölüm ayrımı olmadan herkesin katılabildiği 22. İTÜ Sektör Günleri’ne başvurmak için www.ituemk.org adresine tıklayıp kayıt formunu doldurabilir ya da kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz.
*Organizasyona katılım ücretsizdir.
*Katılımcılara gün sonunda sertifika verilecektir.
*Stratejik Partner: ‘’Kariyer.net
*Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: www.ituemk.org

afis