Arşivler

25 Şubat’ta Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat Meslek Yüksekokulu’ndaydık!

Üniversite ziyaretlerimiz dönem arasının ardından kaldığı yerden devam ediyor!

Bu kez durağımız Türkiye’nin ikinci büyük gölü olan Beyşehir Gölü kıyısında yer alan Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat Meslek Yüksekokulu oldu.
Beyşehir Gölü manzaralı Selçuk Üniversitesi Ali Akkanat Kampüsü’nde bu meslek yüksek okulunun yanında ayrıca bir Turizm Fakültesi de mevcut.

beysehir2

Beyşehir’deki etkinliğimiz 25 Şubat Perşembe günü gerçekleşti ve etkinliğimize 500’e yakın öğrenci katılım gösterdi.
Katılımın yoğun olmasından ötürü 2 seans olarak gerçekleştirilen eğitimimiz boyunca öğrenci arkadaşlarımıza etkili bir özgeçmiş oluşturmanın ve doğru bir mülakatın tüyolarını anlattık.

Bu etkinliklerin başarıyla gerçekleşmesinde okul yönetimlerinin ya da üniversite öğretim görevlilerinin desteği çok önemli şüphesiz.
Selçuk Üniversitesi Ali Akkanat Meslek Yüksekokulu öğretim görevlilerinden Öğr. Gör. Seyfettin Caner Kuzucu’nun desteği sayesinde başarılı geçen bu etkinliğimizden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

25 Şubat 2016 tarihinde Kariyer.net Kıdemli Etkinlik Yöneticisi Bahtiyar Gençero tarafından gerçekleştirilen “etkili özgeçmiş oluşturma ve mülakat teknikleri” ile ilgili seminerimize katılan herkese çok teşekkür ederiz.

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.