Arşivler

Y’LERDEN GELECEK TASARIMI KONFERANSI

4B Akademi, Kariyer.Net ve M.Ü. Algoritmik Kariyer Kulübü işbirliğiyle Y’lerden Y’lere Gelecek Tasarımı Konferansı 3 Mayıs’ta Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsünde düzenleniyor.

Üniversite öğrencileri ile 22-35 yaş arası genç profesyonelleri bir araya getirecek konferansta geleceğe ve iş yaşamına ilişkin bilgileri aktaranlarla dinleyenler arasında geniş bir kuşak farkı olmadan bir paylaşım ortamı yaratılması amaçlanıyor.

İK profesyonelleri Emre İnanç Karakaş ve Sibel Hilal Şengül etkili özgeçmiş hazırlama ve mülakata hazırlanma konularında, banka profesyoneli Mehmet Taşdemir ekonomi okuryazarlığı konusunda, sivil toplum profesyoneli Ceylan Tarhan gönüllülük ve sosyal sorumluluk bilinci hakkında, sosyal iletişim profesyoneli Meltem Zengin ve üniversite öğrencisi Sibel Aycan kulüp üyeliğinin profesyonel yaşama hazırlanmaya katkısı hakkında, organizasyon ve planlama profesyoneli Gayenur Musluoğlu ise öğrencilere ufuk hedefi hakkında paylaşımlarda bulunacak.

Kariyer.net İK ‘dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Eda Kartal Özer ise kariyer yolculuğumuz başlıklı bir konuşmayla gençlere profesyonel kariyer hikayesini aktaracak. 4B Genç Profesyoneller Koodinatörü Gayenur Musluoğlu’nun sunumuyla ve Algoritmik Kariyer Kulübü Başkanı Ramazan Fatih Arslan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak konferans, Kulüp danışmanı Doç. Dr. Bülent Yılmaz ‘ın kapanış konuşmasıyla tamamlanacak.

4B Genç Profesyoneller Hakkında

4B Akademi’nin 2014 yılından beri yürüttüğü bir sosyal sorumluluk projesi olan 4B Genç Profesyoneller, çalışan genç profesyonellerin, kendilerinden önce yola çıkan ustalardan bilgi ve deneyim aktarımlarını dinleyebileceği, hem birbirlerine hem de topluma fayda sağlayan yeni projeler üretebilecekleri, gelişim, performans ve kariyer’i odağına alan bir platformdur.

Kişisel ve mesleki gelişimini önemseyen, bugün aktarılan deneyimleri dinlemeye ve deneyimlerini yarınlara aktarmaya istekli, içinde yaşadığı dünyaya karşı sorumluluklarının farkında ve karşılamak için arayış içinde olan, 22-35 yaşları arasında, iş yaşamına adım atmış genç profesyoneller içindir.

Tarih : 3 Mayıs 2016
Saat : 10:00-13:00
Yer : Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu
Katılım : Genel Katılıma Açık ve Ücretsizdir.

1

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.