Bu yıl 7. si düzenlenen zirve; 5 – 6 Aralık 2014 tarihinde, Alphan ManasSpotify Türkiye CEO’su Ergül Çivi, Mobilike Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Şekip Can Gökalp, Milliyet Reklam Grup Başkanı Savaş Yılmazer, Sahibinden.com CMO’su Boğaç Göncü, LCWE-ticaret Direktörü Salih Yılmaz, Onedio.com Kurucu & CEO’su Kaan Kayabalı, Turkcell Superonline CMO’su Meltem Şahin ve daha birçok değerli konuşmacının katılımıyla İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. 

Biz Değiştik, Pazarlama değişti mottosuyla Dijital Pazarlama’nın önümüzdeki 5 yılının ele alınacağı BTZ2014’te En Sosyal 2 Katılımcıya 10’ar Bin TL değerinde 1’er adet eğitim verilecek. Counter Tweet Yarışması ile 500.1000.ve 2000. tweetleri atan katılımcılaraEn Sosyal Parti Davetiyesi verilecek. Katılımcılar BeCOOL app üzerinden BTZ’ye özel tasarlanan rozetlerle “Social Swipe” adında Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan Networking uygulamasına katılma şansı elde edecekler. Ayrıca bu sene 5. Kez düzenlenecek Sosyal Medya Ödülleri, 6 Aralık akşamı sahiplerini bulacak. www.sosyalmedyaodulleri.com adresinden ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Doğa Girişim Ana Sponsorluğunda BTZ2014 içerisinde gerçekleşecek DijiFikir adlı yarışmada girişimciler yarışacak. Sona kalan 5 proje, BTZ’de 5 dakika sunum yapma imkânı kazanacak ve Girişim Fabrikası, bu proje sahiplerine 2000$ değerindeki eğitim desteği verecek. Jüri, Alphan Manas’ın başkanlığında Doğa Girişim’ den Ersoy Kiraz ve Arda Aşkın’ın, Inventram’dan Gökhan Güner’in katılımıyla projeleri değerlendirecektir.  Yatırımcılar tarafından beğenilen proje ya da projelere yatırım alma imkânı da sunulacaktır. Ayrıca Doğa Girişim, destek vermek istediği bir projeye; ofis imkânı, network, hukuk ve mali müşavirlik desteği, kullanıcı deneyimi, yazılım desteği ve en önemlisi Doğa Grubu şirketlerinde fikirlerini test etme şansı tanıyacaktır. Son başvuru tarihi 24 Kasım olan DijiFikir ’de sen de “Bir fikrim var, peşinden giderim” diyorsan, www.dijifikir.com’a gir, başvurunu yap!

 

Zirveye kayıt için: wwwi.btz.org.tr

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için: info@btz.org.tr