Kariyer Yönlendirme Topluluğu olarak gelenekselleşen, dekanlığımız ile ortak yürüttüğümüz Akademi Kariyer Günleri etkinliğimizi 9.kez gerçekleştireceğiz.

Fakültemiz içerisinde 40’a yakın stant olacaktır. Bu stantlarda ilginizin olduğu kurum ve kuruluşlarla direkt temas kurabilir,bilgi alabilirsiniz.

Özel sektördeki şirketlerin,kamu kurumlarının ve sivil toplum kuruluşlarının stand açacağı ve panellerde yer alacağı programımız şu şekilde:

Etkinliğimizin ilk günü (11 Mayıs) uluslararası alanda büyük yeri olan bir denetleme şirketini sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz.

2.günde (12 Mayıs) saat 13.00’da kamu kurumları üzerine kariyer planı yapan öğrenci arkadaşlarımıza izleyeceği yollar anlatılıp panelist olarak aramızda yer alacak kurum başkanlarının kendi kurumlarının tanıtımıyla devam etmesini amaçlıyoruz.

Aynı gün 15.30’da Türkiye pazarında kendi alanlarında büyük yere sahip olan kurumların CEO’ları ya da üst düzey yöneticileri yer alacak. Özel sektör alanında hem kendi firmalarını tanıtıp hem de bu sektör üzerine çalışmayı planlayan öğrenci arkadaşlarımıza çalışma şartlarından ve yapmaları gerekenlerden bahsedilmesini amaçlıyoruz.

3.günde (13 Mayıs) sivil toplum kuruluşlarını fakültemizde ağırlıyoruz. Ülkemizde önemli yere sahip olan öncü sivil toplum kuruluşu yetkilileri bu alandaki çalışma şartlarını,fırsatlarını anlatacaklar. Aynı zamanda bu alana teşvik etmek için kendi kuruluşlarını da tanıtmış olacaklar.Etkinliğimizin son gününde ödül töreni ile kapanışı gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Fakültemizde yapacağımız anket sonuçları doğrultusunda birinci olan kurum,şirket ve ünlü kişilere ödüllerini takdim edeceğiz.

Ödül töreni anketi : http://goo.gl/forms/uX3VPw6bzZ

*ETKİNLİĞİMİZ KATILIM BELGELİ OLACAKTIR.
(Panellerin en az 3’üne katılanlara verilecektir)

Çeşitli hediyelerin de verileceği panellerimize katılacak konuşmacılar ilerleyen günlerde buradan ve bütün sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Resmi sitemiz : www.gazikaryon.org

2