Arşivler

ADmind Üniversite Öğrencileri Arası Pazarlama ve Reklamcılık Yarışması

Üniversite Öğrencileri Arası Pazarlama ve Reklamcılık Yarışması için Son Başvuru 7 Aralık

Admind Pazarlama ve Reklamcılık Yarışması

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından gerçekleştirilecek ADmind’ın başvuru süreci başladı!

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ADmind; Pazar Araştırması, Proje Yönetimi ve Kreatif Süreç olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır.

Casper ana sponsorluğu ve Kariyer.net stratejik ortaklığı ile gerçekleşecek yarışma, yarışmacıların kişisel ve akademik eğitimlerle edindiği bilgileri uygulamaya dökebilme, stres yönetimi, kaynakları verimli kullanma ve yönetsel süreçlerde ileriye dönük aldıkları kararların etkinliği gibi yetkinlikleri ölçmeyi amaçlıyor.

Lisans ve lisansüstü öğrencilerinin 3’er kişilik takımlar halinde katılabildiği yarışmada bölüm kısıtlaması yoktur. İnternet üzerinden yapılacak ön eleme sonucunda 32 takım yarışma hakkı elde edecektir.

Yarışma sonunda ilk 3 takımın ödülleri şu şekildedir:
• 1. Takıma 5.000 TL + Yurt dışı dil okulu
• 2. Takıma Casper VIA Akıllı Telefon + Yurt dışı dil kampı
• 3. Takıma Casper VIA Tablet + Yurt dışı dil kampı

Yarışmaya 7 Aralık 2014 tarihine kadar www.ituadmind.com adresinden başvurabilirsiniz.

ADmind, Yönetim Bilimleri Kongresi kapsamında düzenlenmektedir ve yarışmanın finali ilk 8’e giren takımların katılımı ile kongrenin son günü 7 Mart 2015 günü gerçekleşecektir.

*Yarışmaya katılım ücretsizdir.
*İlk 8’e giren takımların yol/konaklama masrafları karşılanacaktır.
*Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için; www.ituadmind.com adresine girebilir, info@ituadmind.com e-posta adresine mail atabilirsiniz.

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.