Arşivler

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı’nın düzenlediği “11. Kariyer Festivali” başlıyor

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı’nın düzenlediği “11. Kariyer Festivali Geleceğin Meslekleri” 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Festival, 09.30-14.30 saatleri arasında Anadoluhisarı Sabancı Öğretmen Evi’nde yapılacak.

fesival939393

 

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı (BYV) tarafından düzenlenen “11. Kariyer Festivali Geleceğin Meslekleri” 13 Mayıs Cumartesi günü 09.30-14.30 saatleri arasında Anadoluhisarı Sabancı Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilecek. Etkinlikte “Geleceğin Meslekleri” konulu panel de gerçekleştirilecek. Panelde, “Meslekler değiştikçe değişmeyecek olan yetkinlikler ve kazanımlar nelerdir?”, “Şirketler geleceğin iş kollarına kendilerini nasıl hazırlıyor?”, “İşe alım, seçim süreçlerinde var olan veya ilerde yaşanacak değişiklikler nelerdir?” ve “Öğrenci arkadaşlarımız şu an gelecekleri için bu değişime nasıl hazır olmalı ve nasıl bir yatırım yapmalı?” konuları ele alınacak. Etkinlik, Geleceğin Meslekleri panelinin ardından Kariyer Festivali’yle devam edecek.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin ve yeni mezunların katılımıyla düzenlenecek olan etkinliğe başta Kariyer.net olmak üzere Albaraka Türk Katılım Bankası, Albayrak Holding, Bayram Yuva, Bayrampaşa Bilgi Merkezi, Baykar, Bizim Menkul Değerler, Derspektif, File Marketleri, Funpro Danışmanlık, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü, Kalyon İnşaat, Kastamonu Entegre, Katılım Emeklilik, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Medyasoft, Mental İk Danışmanlık, Sunar Grup, Şefkat Koleji, Trt World, Türk Hava Yolları, Turkcell, Tübitak Bilgem,  Türkiye Maarif Vakfı, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, Yenidoğu Eğitim Kurumları, Yeryüzü Doktorları, Yıldız Holding firmaları katılacak.

PROGRAM AKIŞI

*09:30-10:30 Kahvaltı

*10:30-11:00 Açılış Konuşmaları

Bahattin Aydın-BYV Mütevelli Heyeti Başkanı

*11:00-12:15 Panel: Geleceğin Meslekleri

Panel Konuşmacıları:

Hasan Kaya-Turkcell İnsan Kaynakları Direktörü

Abdülkadir Karagöz-Mental İK Genel Müdür & Kurucu Ortak

Fatih Uysal– Kariyer Net CEO

Moderatör: Kenan Şahan-Turkcell Global Bilgi İK Planlama ve İşe Alım Müdürü

*12:15-14:30 Kariyer Festivali

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye şu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.byv.org.tr/13-mayis-cumartesi-gunu-sabanci-ogretmenevindeki-11inci-kariyer-festivaline-davetlisiniz

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.