Arşivler

Boğaziçi Üniversitesi Marka Zirvesi

Boğaziçi Üniversitesi Marka Zirvesi

BİR MARKA YARATMA HİKAYESİ OLUŞTURMAYA NE DERSİN?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü 62. Yılında Markalarla Öğrencileri aynı platformda birleştirdiği Boğaziçi Marka Zirvesinin 2. Sini düzenliyor. Boğaziçi Marka Zirvesi, Pazarlamanın enlerini, Reklam Ajanslarının kreatif direktörlerini ve kendi markasını yaratmayı başarmış duayenleri 15-16 Kasım 2014 Tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesinde ağırlıyor.

Türkiye’nin en eski ve en büyük kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, bu sene 2.sini düzenliyor olduğu Boğaziçi Marka Zirvesi Etkinliği ile “Marka Stratejisi” “pazarlama stratejileri” “kendi markanı yaratmak” “krizden marka çıkarmak” “samimi marka olmak” gibi oturumlarında, pazarlama direktörlerini, genel müdürleri ve kreatif direktörleri ağırlamayı hedeflemektedir. Nil Karaibrahimgil, Unilever Saç Kategori Müdürü Tarık Bayar, Lenovo Pazarlama Direktörü Aysun Kocabıyık, Doğuş Yayın Satış Grup Başkanı Ateş İnce ve JWT Yaratıcı Yönetmeni Sami Basut gibi isimlerin ağırlandığı Boğaziçi Marka Zirvesi 15-16 Kasım Tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Lenovo,Vodafone, Lc Wakiki, Henkel, P&G, Unilever gibi firmaların sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik oturumların yanında fuaye alanında kurulan şirket stantları ile öğrencileri şirketlerle tanıştırmayı hedeflemektedir. 2. Günlük katılımın sonunda katılım sertifikası da verilecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi etkinliği Boğaziçi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Marka-Pazarlama ve Reklamcılık alt kurullarının iş birliğinde gerçekleşecektir. 

 

Yer: Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı

Tarih: 15-16 Kasım 2014

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Boğaziçi Üniversitesi Marka Zirvesi sitesini ziyaret edebilir,

bogazicimarkazirvesi@buik.net e-posta adresine mail atabilirsiniz.

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.