Arşivler

Intertech, Code The Bank 2 yarışması başlıyor

Intertech, üniversite öğrencilerinin ve genç profesyonellerin yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilecekleri Code The Bank 2 yarışmasını düzenliyor. 1-3 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve inovatif iş fikirleri geliştirmeye teşvik eden bu fikirlerin yenilikçi girişimleredönüşmesine hizmet edecek yarışmaya son başvuru tarihi 22 Mart 2016.

inteertech

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan yarışma ile çiftçilerimizin, küçük ve orta ölçekli işletmelerimizin, belediyelerimizin finans ekosistemi ile entegre edilerek, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik konularındaki hassasiyetlerle bütünleşik, gençlerin yaratıcılığı ve enerjisi ile katma değer yaratacak çözüm önerilerini 48 saat içinde paylaşabilecekleri bir platform sunulacak.

Silikon Vadisi’ne gitme şansı

“Mobil çözümler” ana teması ile düzenlenecek yarışma, geleceğe hazırlanan gençleri ve profesyonelleri yeni iş fikirleri geliştirmeye teşvik ederken, bu fikirlerin yenilikçi girişimlere dönüşmesine olanak sağlıyor. Alanında uzman isimlerin jüri olarak değerlendirme kurulunda yer alacağı yarışmada sürpriz ödüller de dereceye girecek yarışmacıları bekliyor. Hayata geçirecekleri projeler ile başarılı olan veya jüri özel ödülü alacak Silikon Vadisi’ne gitme şansı yakalayacak.

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.