Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, “Marketing Evolution” sloganıyla yine pazarlamanın kapılarını sizin için aralıyor. 17. Brandmarker Uluslararası Pazarlama İletişimi Kongresi için geri sayım başladı. 15-20 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan uluslararası aktivite, bu sene de katılımcılarına pazarlamayı farklı bir pencereden görme fırsatı sunuyor.

Brandmarker ekibi, etkinliğin 17. senesinde de dünyanın dört bir yanından gelen ve pazarlamaya ilgi duyan üniversite öğrencilerinin pazarlama ve iletişim dünyasındaki son gelişmeleri pazarlamanın duayenlerinden dinlemelerini amaçlıyor. 2013 yılında Brand Week İstanbul etkinliğinde yer alan John Grant’in de konuşmacılar arasında yer aldığı etkinlikte hafta boyunca katılımcılar, “Nöromarketing, Deneyimsel Pazarlama, İçerik Pazarlaması gibi pazarlamanın yeni trendleri ve Crowd Power” hakkında bilgi edinme fırsatı yakalayacak. Bunun yanı sıra son gün “Yeşil Pazarlama ve Sürdürülebilirlik” üzerine yoğunlaşılacak olan etkinlikte pazarlama alanının önde gelen isimlerinden BJ Cunningham, Fatmanur Erdoğan ve Yener Girişken’in de aralarında olduğu pek çok konuşmacı yer alacak. Konuya destekçi sponsorların çeşitli yarışma ve oyunlarıyla zenginleşecek etkinlikte katılımcılar, öğrendiklerini P&G, Danone ve ThinkNeuro’nun da aralarında bulunduğu çeşitli firmalar tarafından düzenlenecek workshop ve case çalışmalarıyla pekiştirme fırsatı bulacak.

Bu kaliteli organizasyonun en önemli parçalarından biri de kusursuz eğlence. Gün boyunca devam eden eğitimlerin yorgunluğu geceleri düzenlenen eğlencelerle atılacak. Katılımcıların kaynaşmaları için oyun geceleri yapılacak, İstanbul’un seçkin kulüplerinde partiler düzenlenecek ve tekne turları yapılacak. Bunlara ek olarak yabancı katılımcıların Türk kültürünü ve İstanbul’u daha yakından tanımaları için çeşitli geziler düzenlenecek.

Siz de Brandmarker’ın 17. yılında bu kongrenin bir parçası olmak ve pazarlamayı ayrıcalıklı
bir şekilde öğrenmek istiyorsanız, 15-20 Haziran tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’e davetlisiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için:  www.brandmarkercongress.com/