Deloitte1Çalışanlarına yurtiçi ve yurtdışında hem eğitim hem de çalışma olanakları sunan Deloitte Türkiye, üniversiteden yeni mezun olacak 200 kişiyi bünyesine katmaya hazırlanıyor. Deloitte Türkiye, böylece çalışan sayısını 1500’e yükseltecek.

Türkiye’de denetim, vergi, danışmanlık, kurumsal risk ve kurumsal finansman alanlarında 28’inci hizmet yılını dolduran Deloitte Türkiye, genç yetenekleri bünyesine katmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sene tecrübeli ve yeni mezun olarak 40 binin üzerinde başvuru alan Deloitte, bu yıl da Türkiye genelindeki üniversitelerden 200 yeni mezun genci istihdam edecek. Bu süreci ‘Ben, D kuşağıyım; ya sen?’ sloganı ile sürdüren Deloitte Türkiye, seçimlerin ilk aşamasını Deloitte Türkiye kariyer sitesi ve Kariyer.net üzerinden yürütüyor.

Deloitte Türkiye İK Direktörü Ebru Pilav işe alım süreciyle ilgili olarak; “Deloitte olarak öncelikli amacımız alanında uzman ve yenilikçi liderler yetiştirmek… Bu sebeple yetenek üzerinde yoğunlaşıyoruz ve bu yeteneklerle buluşmak için gençlerle bir araya geliyoruz. Bu amaçla geçtiğimiz yıl 40’ın üzerinde üniversite etkinliğine katılarak gençlerimizi dinledik ve yeteneklerin kariyer planlarını birlikte tasarladık” dedi.

Denetim, vergi, danışmanlık, kurumsal risk ve kurumsal finansman alanlarında istihdam edilecek yeni mezunlar için başvuruların 31 Mayıs 2014’e kadar devam edeceğini belirten Pilav, “Haziran ayı süresince görüşmelerimiz ve değerlendirmelerimiz sürecek. Eylül ayında ise yeni işe alınan 200 civarında arkadaşımızın eğitimleri başlayacak. Bir ay sürecek yoğun eğitim ve gelişim programlarının ardından ise genç yeteneklerimiz Ekim ayında profesyonel hayatlarına başlayacak. Biz genç yetenekleri ‘Ben, D kuşağıyım; ya sen?’ diyerek çağırıyoruz ve onları Deloitte’un ayrıcalıklı bireyleri olmaya davet ediyoruz.” dedi.

Deloitte Türkiye çalışanlarının yaş ortalaması 27 ve her sene yeni mezunlara yönelik toplu işe alım yapıyor.  D kuşağı adayları başvurularını http://bit.ly/DKusagi ve http://bit.ly/DKusagiKariyerNet adresleri üzerinden yapabiliyor.