Denizde öğrencilerin iyi bir staj deneyimi yaşamasına önem veriyoruz. Bu kapsamda 2013 yılında devam eden üniversite yaz dönemi stajyer alımı uygulamamızı yapılandırarak Denizin İncileri adı ile hayata geçirdik. Staj için belirlenen kriterlere uygun üniversite öğrencilerini Online Genel Yetenek Sınavına davet edip, ardından başarılı olan adaylarımız ile video mülakat gerçekleştiriyoruz. Tüm süreçlerimizden başarılı olan adaylarımız Genel müdürlük, Bölge müdürlüğü ve Şubelerimizde stajlarını gerçekleştiriyor. Staj süreçlerimizi dijital ve kişiye özel staja deneyimi yaşatmaya yönelik tasarladık. 2015 yılında Denizin İncisi olarak aramıza katılan stajyerlerimiz Türkiyede ilk defa uygulanan Online Onboarding adı verilen işe başlatma süreci ile tanıştılar. Bu süreçte her aday kendisine özel hazırlanan web sitesinden, stajı hakkındaki tüm bilgilere ulaşıp, tamamlaması gerek işleri ve görevleri takip edebiliyor ve başarılı bir staj geçirmesi için gerekli tüm deneyimleri tamamladıkça da rozetler kazanıyor. Mobil cihazlardan da erişilebilen kişiye özel konsolda; izlenmesi gereken videolar, okunması veya yüklenmesi gereken dokümanlar, tamamlanması gereken e-eğitim, işler, deneyimler gibi birçok başlık bulunuyor. Stajyerler deneyimlerini sosyal medyada paylaşıyorlar, anketler dolduruyorlar ve en önemlisi kendilerine özel, esnek ama beklentilerin net olduğu başarılı bir deneyim yaşıyorlar. 2015 yılında Genel Müdürlük bölümlerimizde yaz döneminde staj yapan, staj süreçlerini başarı ile tamamlayan üniversite son sınıf öğrencilerimize yönelik İŞKUR işbirliği ile 6 aylık uzun dönem staj programı tasarladık. Denizin İncileri Plus ismini verdiğimiz programımızda öğrencilerimize hem kariyer hedefledikleri bölümde staj yapma hem de okullarına devam etme fırsatı sunuyoruz.
Son 3 yılda farklı üniversitelerden 1500ün üzerinde öğrencinin katıldığı staj programımızı başarı ile tamamlayan stajyerlerimizi kadromuza katıyoruz. 2016 yılında gerçekleştireceğimiz programımıza 600ün üzerinde stajyerimizin katılmasını hedefliyoruz.

Denizde benzersiz bir staj deneyimi yaşamak isteyen öğrencilerimizin programımıza başvurularını bekliyoruz. Başvuru Linki : http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-deniz-in-incileri-staj-programi-1523864

Programa Katılım Kriterleri

• Üniversite 3-4 sınıf veya MYO ikinci sınıf öğrenci olması
• Zorunlu staj hakkı olması veya SGKnın okul tarafından karşılanması

denizbank