Katılımcılarına, e-ticaret alanında önemli başarılar gerçekleştiren isimlerle ve şirketlerle tanışma fırsatı sunan E-Commerce Summit, 19 Ekim Perşembe günü Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ve Kocaeli Üniversitesi’nde ilk kez gerçekleştirilecek olan “E-Commerce Summit” 19 Ekim Perşembe günü Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacak. Etkinlikte katılımcılar e-ticaret alanında önemli başarılar gerçekleştiren isimlerle ve şirketlerle tanışma fırsatı yakalayabilecek ve e-ticaretin kilit noktalarını ve yaşanmış örneklerini profesyonellerinden dinleme imkânı elde edebilecek.

Etkinliğin katılımcılara sunduğu diğer artılar şöyle: Katılımcılar, e-ticaret alanında iş ağı oluşturabilir; sektörde çalışan kişilerle konuşma ve tanışma fırsatı bulabilir ve sektördeki gelişmeleri ve trendleri öğrenme deneyimi elde edebilirler. Öğrenciler ayrıca e-ticaret alanında güncel gelişmeleri öğrenebilir ve bilgilendirme amaçlı kurulacak fuaye alanında şirketlerden ayrıntılı bilgi alabilirler. Girişimcilerle öğrencilerin bir araya geleceği etkinliğe başvuru yapmak için http://bit.ly/koueticaret web adresi ziyaret edebilir.