Arşivler

22.İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu – EMÖS

Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci sempozyumu İTÜ EMÖS’ün bu seneki ana teması belli oldu!

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 22.İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu Akbank Ana Sponsorluğu’nda 27-31 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Öğrenciler ile iş dünyasının liderleri arasında köprüler kurarak tecrübe aktarımına olanak sağlamak, gelecekte iş dünyasına yön verecek teknolojik gelişmeleri öğrencilere iletmek amacıyla 22 yıldır düzenlenen İTÜ EMÖS, bu yıl Akbank Ana Sponsorluğu’nda “Sınırsızlık Çağı” konusu etrafında şekillenecek.

Bu konu etrafında son yıllarda iş dünyasına yön veren lider şirketlerin önemle ilgilendikleri ve gelecekte iş dünyasının dinamiklerini büyük ölçüde değiştireceği ön görülen Big Data, Internet of Things gibi kavramların yanı sıra Türkiye’de hızla gelişmekte olan girişimcilik ekosistemi, online eğitim trendleri, nöro ve dijital pazarlama gibi konular uzmanları tarafından tanıtılacak.

Kariyer.net’in Stratejik Ortak olarak destek verdiği etkinliğin oturumlarına Bosch Türkiye CEO Steven Young, Borusan Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO Agah Uğur, Intel Türkiye CEO Burak Aydın, Daikin CEO Hasan Önder, UPS Türkiye CEO Ufku Akaltan, Prof. Dr. Erhan Erkut, Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, Arçelik CIO Erkan Duysal, BiTaksi Kurucusu Nazım Salur ve ThinkNeuro Kurucusu Dr. Yener Girişken gibi isimler katılım gösterecek.

Oturumlara katılımın ücretsiz olduğu İTÜ EMÖS’te her sene toplamda 72 üniversite ve 34 farklı bölümden 1000’e yakın öğrenci ağırlanmaktadır.

Sempozyuma dair ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve kayıt olmak için www.ituemos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

EMOS2

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.