Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü(ENSO) ve Anbean Tanıtım Danışmanlık iş birliğiyle düzenlenen Enerjinin Öyküsü: Enerji Ekonomisi Zirvesi için geri sayım başladı. Enerjinin Öyküsü: Enerji Ekonomisi Zirvesi; 12 Mayıs Perşembe Günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Bir gün boyunca sürecek Enerji’nin Öyküsü: Enerji Ekonomisi Zirvesi, enerji kariyeri düşünen öğrencilere, sektör profesyonellerine değerli bağlantılar kuracak bir atmosfer yaratıyor. Enerji verimlilği, enerji mevzuatı, enerji mevzuatı, santral teknolojisinin gelişimi, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, akıllı şehirler, yaşam alanları ve birçok konu detaylıca incelenecektir.

Soyak Holding İş Geliştirme Takım Lideri Gülcemal Alhanlıoğlu, Enerji İşleri Genel Müdürlüğü Enerji Yatırımları Daire Başkanı Ergün Akalan, IBM Teknik Satış Müdürü Server Tanfer ,İKA Enerji Yönetici Ortağı Koray Altınkılıç, Aldo Enerji Satış ve Operasyon Müdürü İhsan Uyar, SolarBaba Türkiye Güneş Enerjisi Platformu Yöneticisi Ateş Uğurel, Enercon Saha Değerlendirme Mühendisi Sercan Uysal ve daha birçok ismin konuşmacı olarak yer alacağı zirvenin detaylarını detaylarını www.enerjininoykusu.com ‘da bulabilirsiniz.