“Fikirden yatırımcıya” mottosuyla yola çıkan girişimcilik etkinliği LEAP, 11 – 12 Kasım 2017 tarihlerinde Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Koç Üniversitesi IES (Industrial Engineering Society) 11-12 Kasım 2017 tarihlerinde girişimcilik etkinliği LEAP’i düzenliyor. “Fikirden yatırımcıya” mottosuyla yola çıkan etkinlik Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İki gün sürecek etkinliğe girişimcilik ruhu olan, kendini geliştirmek isteyen, fikirleri için mücadele edebilecek herkes, okul-bölüm-sınıf sınırlaması olmaksızın başvurabilecek. Etkinlikte katılımcılara girişimcilik eğitimleri verilecek ve katılımcılar alanında tecrübeli mentor ve jürilerden feedback alma fırsatı yakalayacak. Etkinliğin katılım ücreti 40TL olup, etkinliğe katılma hakkı kazanan adaylara ödeme linki gönderilecek. Etkinlikte yemek, atıştırmalıklar ve sınırsız kahve de ücrete dahil olacak.

Leap’te neler olacak?

11 Kasım Cumartesi sabahı erkenden başlayacak olan program, açılış ve grupların belirlenmesinin ardından, “İş Modeli Nasıl Oluşturulur?” ve “Kullanıcı Nasıl Kazanılır?” eğitimleri ile devam edecek. Eğitimlerin ardından katılımcılara fikirlerini geliştirmek için alanında tecrübeli mentorlarla süre tanınacak. Bunların yanı sıra gün içinde çeşitli oyunlar ve aktiviteler gerçekleştirilecek. Pazar günü verilecek “Yatırımcı Sunumu Nasıl Yapılır?” eğitiminden sonra gruplar yine alanında tecrübeli ve özenle belirlenmiş jürilere sunumlarını gerçekleştirecek, jüriler de özel ödüllerini bu sunumlar doğrultusunda verecek.

Katılımcılar etkinliğe http://bit.ly/koclead17 adresinden başvurabilecek. Başvuru yapmak isteyenlerin kısa bir önyazı yazmaları ya da SelVi eklemeleri gerekiyor. SelVi hakkında detaylı bilgi için http://www.kariyer.net/selvi-videolu-ozgecmis adresi ziyaret edilebilir.