Otomotiv Bilim ve Teknoloji Topluluğu (OBİTET) tarafından bu yıl birincisi düzenlenecek olan OBİTET Kariyer Günleri 2017 (OKG17) 18-19 Nisan tarihlerinde Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Gazi Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü’nde 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren Otomotiv Bilim ve Teknoloji Topluluğu (OBİTET) tarafından bu yıl ilk kez OBİTET Kariyer Günleri 2017 (OKG17) düzenleniyor. Etkinlik, 18-19 Nisan tarihlerinde Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden konuşmacıların yer alacağı etkinlikte katılımcılar, konuşmacı olarak katılacak olan firmaları yakından tanıma, iş imkanları ve staj olanakları hakkından bilgi alma ve açılacak olan stantlarda staj görüşmeleri yapabilme imkanına sahip olacak. Ayrıca etkinliğe katılan katılımcılara Gazi Üniversitesi Otomotiv Bilim ve Teknoloji Topluluğu imzalı sertifika da verilecek.

Etkinliğe katılım için başvuru yapan tüm öğrencilere ise Kariyer Akademi’den anında sürpriz indirimler sunulacak. Başvuru için : http://bit.ly/obitet2017