Farklılık ve farkındalık yaratmayı hedefleyen yazılımcı, tasarımcı ve iş geliştiricileri bir araya getiren girişimcilik maratonu University4Society için başvurular başladı.

Girişimcilik maratonlarının önde gelen etkinliklerinden University4Society’e başvurular başladı. 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde yapılacak olan etkinlik aralıksız olarak 48 saat sürecek ve kazananlara 15.000 TL para ödülü verilecek.

Tasarım ya da yazılım ile ilgilenen, iş fikri olup takımı olmayan ya da bu maratonda bir takımda yer almak isteyenlerin başvurabileceği University4Society, tamamen ücretsiz olup isteyen herkes kayıt yaptırabiliyor. Jüri koltuğunda Ventures & Mentors League Üst Yöneticisi Zico Ufuk Batum, Uluslararası Patent Birliği Başkanı Erdem Kaya, Tarvenn Ventures & Advisors Üst Yöneticisi Mustafa Kopuk, CEO Group Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ergan ve Samsung R&D Direktörü Özcan Özay’ın yer aldığı etkinlikte iki panel ve dört eğitim TOBB ETÜ Konferans Merkezi’nde yapılacak.

Son başvuru tarihi 7 Şubat olan etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyenler şu adresi ziyaret edebilirler.