Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından düzenlenen IMIS (International Management and Industrial Engineering Summit) 2-3 Mart tarihlerinde Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından 2010 yılından bu yana düzenlenen, Uluslararası Yönetim Ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi (IMIS) 2-3 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde yapılacak olan zirve, katılımcılarını farklı tip şirketlerin üst düzey yöneticileri tarafından hazırlanan seminerlerde buluşturarak bilgi alış-verişi sağlamayı hedefliyor. 11 ana oturumdan oluşan, yaklaşık 14 konuşmacısı ve her yıl 400’den fazla ziyaretçisi bulunan etkinliğe şu isimler katılacak: Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Barış Özcan (Sosyal içerik paylaşımcısı), Metin Salt (Vestel Genel Müdür), Tunç Berkman (Vestel CMO), Hakan Baş (Girişimci), Beyza Kapu (L’oreal CMO), Yetik Kadri Mert (Enerjisa CEO), Beyza Özduygu (Unilever) ve oyuncular Berrak Tüzünataç, Kerem Bürsin, İlker Kaleli, Şükrü Özyıldız gibi isimler konuşmacı olarak katılacak.

İstanbul içi ziyaretçiler için ve şehir dışı ziyaretçiler için farklı fiyatlara sahip olan etkinliğin biletini satın almak isteyenler ve programı merak edenler şu adresi ziyaret edebilirler.