Öğrencilerle şirketlerin interaktif bir ortamda buluşmasını hedefleyen Hacettepe 8.Kariyer Fuarı 21-22 Mart tarihlerinde Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuarda Kariyer.net düzenleyeceği CV Guide etkinliğiyle öğrencileri iş hayatına hazırlayacak.

Hacettepe Üniversitesi Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Hacettepe Üniversitesi’nin önde gelen öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen Hacettepe 8.Kariyer Fuarı, 21-22 Mart 2019 tarihlerinde Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Siemens ana sponsorluğunda yapılacak olan fuara, 100’e yakın firma katılacak ve firmalar stantlarında öğrencilerle bir araya gelecek. Etkinlikte öğrenciler de çeşitli workshoplar ile kendi yeteneklerini ölçme fırsatı bulacak. Kariyer.net tarafından düzenlenecek olan CV Guide etkinliği ise öğrencilere iş hayatı ve mülakatlar ile ilgili olarak farkındalık sağlayacak.

Fuarda bu sene ilk kez düzenlenecek olan Savunma Sanayi Paneli ve Finans Sektörü Paneli aracılığıyla sektör uzmanları, öğrenciler ile bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. Kariyer fuarı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler http://www.kariyerfuari.hacettepe.edu.tr/ adresini ziyaret edebilirler.