itü1Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulüplerinden İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü markalaşan organizasyonu Sektör Günleri’nde bu kez de Hızlı Tüketim Sektörü’nü ele alındı.

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği Sektör Günleri üniversite öğrencilerini ileride çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlıyor. Firma yöneticilerini ve öğrencileri bir araya getirmesiyle Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumunda bulunuyor.
İnternet üzerinden kayıt alınan organizasyonda fuaye alanındaki şirket standlarından katılımcılar iş ve staj başvurusunda bulunup, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakaladılar.
4 Aralık Çarşamba günü, saat 09.30’da başlayan 19. İTÜ Sektör Günleri “Hızlı Tüketim Sektörü”ne sektörünün lider firmaları Procter & Gamble, Unilever, Coca Cola Company, Reckitt Benckiser ve Henkel’den üst düzey yöneticilerin oturumları ile devam etti.

Katılımcı Firmalar ve Konuşmacılarımız:
– Procter & Gamble: Mert Bürian – Regional Marketing Manager
– Unilever: Burçak Dolanay – Satış Direktörü
– Coca Cola Company: Yiğit Yokuş – Gazlı İçecekler Pazarlama Müdürü
– Reckitt Benckiser: Savan Tüysüz – Satış Direktörü
– Henkel:
Kaya Kurşun – Beauty Care National Accounts Manager
Begüm Nalcı – Recruitment & Training Specialist
– Stratejik Ortak: ‘’Kariyer.net’’

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü 19. İTÜ Sektör Günleri ‘‘Hızlı Tüketim Sektörü’” ile tüm bölümlerden ve üniversitelerden öğrenciler 4 Aralık’ta İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi’nde ağırlandıve oturumların hepsine katılanlara katılım belgesi verildi.

* Kayıtlar  www.emk.itu.edu.tr veya Kariyer.net üzerinden CV ile gerçekleşti.

Kayıtlar: http://www.ituemk.org/emk/index.php/projeler-2/sektor-gunleri-2/sektor-gunleri-kayit/
Facebook etkinlik sayfası: https://www.facebook.com/events/1420709761493071/