Hacettepe Üniversitesi Yapı Topluluğu (HÜYT) tarafından 11-12 Nisan tarihlerinde Civil Days etkinliği gerçekleştirilecek. Sekiz oturumdan oluşacak olan etkinlikte katılımcıların hem eğlenmesi hem de bilgi edinmesi amaçlanıyor.

Hacettepe Üniversitesi Yapı Topluluğu (HÜYT) bu yıl 11 Nisan ve 12 Nisan tarihlerinde Civil Days etkinliği gerçekleştiriyor. Teknokent 1. AR-GE Konferans Salonu’nda yapılacak olan etkinlikte katılımcıların hem eğlenmesi hem de bilgi edinmesi hedefleniyor. Hacettepe Üniversitesi Yapı Topluluğu, Civil Days etkinliği ile her meslek grubundan öğrenciye ulaşmayı ve onlara fayda sağlamayı amaçlıyor.  Etkinlik, öncelikle 30 binden fazla öğrencisiyle Hacettepe Üniversitesi Beytepe ve Merkez Kampüsü’nü sonrasında da bu etkinliğe katılmak isteyen herkesi kapıyor. Sekiz oturumdan oluşan etkinlik saat 12.00’de başlayacak.

Etkinliğe katılım için başvuru yapan tüm öğrencilere Kariyer Akademi’den anında sürpriz indirimler sunulacak. Etkinliğe başvuru http://bit.ly/civildays adresinden yapılabiliyor.