Teknolojinin geldiği konumu ve gelecek hedeflerini sektörün önemli isimlerinden keşfetmeyi, teknolojinin standartlarını belirleyecek mühendisleri Türkiye’den çıkarmak için inovasyonun sınırlarını kaldırarak sıra dışı bir deneyim sunmayı amaçlayan IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı 13 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

Teknolojinin geldiği konumu ve gelecek hedeflerini sektörün önemli isimlerinden keşfetmeyi hedefleyen IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı 13 Mayıs Cumartesi günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde yapılacak. Etkinlikte dijital dünya ve beraberinde gelen yeni teknolojiler olan Endüstri 4.0, akıllı şehirler, otonom sürüş, finansal teknolojiler, ödeme teknolojileri, artırılmış ve sanal gerçeklik, cloud computing, veri güvenliği, biyoteknoloji, yapay zeka ve büyük veri gibi konular ele alınacak.  Gün boyu sürecek oturumların ve atölye çalışmalarının yanı sıra katılımcılar etkinlik alanında yeni teknolojileri deneyimleyebilecek.

Etkinlikte, IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı Gümüş Sponsoru GPay CEO’su Tuğberk Seçkin, IEEE Technology & Engineering Management Society Başkan Yardımcısı Robert Bierwolf, Bosch IoT ve Endüstri 4.0 Koordinatörü Mustafa Ayhan, Telenity CEO’su İlhan Bağören, dünyadaki en başarılı Top 10 AR/VR Influencer arasında yer alan Sanem Avcil, MEF Üniversitesi Data Analytics Yüksek Lisans Programı Koordinatörü Özgür Özlük, Microsoft MVP’si Koray Kocabaş, İTÜ Endüstri Mühendisliği akademik kadrosundan Prof. Dr. Alp Üstündağ, Gelecekhane’den Almila Ceren Baykan, Linkedin Dublin ofisinden Senior Relationship Manager Güçlü Bilgi, Timur Akkurt ile Teknolojiden Anlamayan Adam ekibi konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinlikte ayrıca Gelecekhane tarafından Gelecek Senaryosu Atölyesi ve Webtures tarafından Kullanıcı Deneyimi ve SEO konularını içeren bir Dijital Pazarlama Atölyesi de düzenlenecek. Etkinlik alanında ise sanal gerçeklik, ödeme teknolojileri, 3D printer deneyimi ve Maker sergisi yer alacak. Çekilişle GPay tarafından bir kişiye oyuncu klavyesi, beş kişiye 25TL’lik Steam kodu, beş kişiye 25 TL’lik GPay bakiyesi de verilecek. Etkinlik herkese açık, ücretsiz ve online sertifikalıdır.

Başvuru için : http://bit.ly/ituieee2017