Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi’nin ikincisini düzenliyor. 11-12 Kasım tarihleri arasında Garanti Kültür Merkezi’nde yapılacak zirvenin konuşmacıları arasında önemli isimler yer alıyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bu yıl ikinci kez Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi’ni düzenliyor. 11-12 Kasım tarihleri arasında Garanti Kültür Merkezi’nde yapılacak zirve, İK alanında kariyer hedefleyen üniversite öğrencilerine ve yeni mezunlara yönelik gerçekleştirilecek. Zirvede, İK’nın fonksiyonları ile İK’da trend konular farklı sektör ve farklı şirketlerden alanında uzman, başarılı isimler tarafından işlenecek.

Neler konuşulacak? 
Humanspire’da katılımcılar için maksimum verim sağlayabilmek adına zengin içerikli bir program yer alıyor. Oturumların konu başlıkları şu şekilde olacak: “İşe Alım Süreci ve Mülakat teknikleri”,  “Dijital İK”, “Yetenek Yönetimi”, “Sivil Toplum Kuruluşları için İnsan Kaynakları”, “Stratejik HR Liderleri”, “Yetenek Yönetimi” ve “HR Stratejileri, Sürdürülebilir Şirket Kültürü”.

Kimler katılıyor?

Zirvede, Nilsen Altıntaş (TEB Group HR Head), Demet Hatipopğlu Akman (L’Oreal HR Director), Utku İlik (Eczacıbaşı Holding HR Director), Murat Yüksel (Gitti Gidiyor Head of HR), Neyran Akyıldız (WWF Türkiye Corporate Realtions& Fundraising Manager), Kenan Doğan (TEMA İletişim ve Kurumsal İşbirliği Bölüm Başkanı), Burcu Güvenek Araslı (Deputy Executive Director at Unicef Turkey National Commitee), Bilgehan Ergenekon (P&G Head of HR), Handan Oğuz (Anadolu Sigorta HR Director), İdil Türkmenoğlu (Boyner Group Vice President – HR & CR Sustainability), Pınar Çanakçı (Danone Türkiye HR Director) gibi isimler Humanspire’da olacak.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://humanspire17.buik.net/ sitesini ziyaret edebilir.