Kariyer.net olarak gençlere “Hayalindeki üniversiteyle tanış!” diyoruz ve üniversite tercihleri öncesinde en doğru kararı verebilmeleri için onları online düzenlenecek “Üniversite Tercih Fuarı”mıza davet ediyoruz.

YKS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milyonlarca kişi merakla YKS sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. ÖSYM’den alınan bilgilere göre sonuçlar, 28 Temmuz’da açıklanacak. Sonuçların açıklanmasının ardından da tercih süreci başlayacak. Kariyer.net olarak, hangi üniversiteyi tercih edeceğine karar veremeyen gençlerin de yanındayız. 11-12 Ağustos tarihlerinde online düzenlenecek “Üniversite Tercih Fuarı”mızda katılımcılarla üniversite temsilcilerini bir araya getireceğiz.

Kariyer.net “Üniversite Tercih Fuarı” başlıyor!

Online düzenlenecek “Üniversite Tercih Fuarı“mızda gençler; üniversitelerin temsilcileriyle bire bir görüşme fırsatı yakalayabilecek ve akıllarındaki birçok sorunun cevabını doğrudan yetkili olan kişilerden alabilecek. Bire bir görüşmeler dışında üniversite tanıtımlarının, çeşitli seminerlerin de yer alacağı fuara, dileyen herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

Üniversite tercihlerini en doğru şekilde yapmak isteyenler, hemen kayıt oluşturun ve fuardaki yerinizi ayırtın!

Online Üniversite Tercih Fuarı’na katılmak için hemen tıklayın!