kariyer rehberi

Kariyer.net, 16. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Kariyer Rehberi blog’u ve Kariyer.net mobil uygulamasıyla iki kategoride “Halkın Favorisi” seçildi.

İnternet’in oskarları olarak adlandırılan 16. Altın Örümcek Web Ödülleri Halk Oylaması sonuçları açıklandı. Türkiye’nin ilk ve tek web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında, 33 bine yakın tekil kullanıcının 200 bin oy kullanarak gerçekleştirdiği halk oylamasında Kariyer.net; Kurumsal Blog kategorisinde Kariyer Rehberi; Mobil Uygulama- Hizmet kategorisinde de Kariyer.net mobil uygulaması Halkın Favorisi seçildi. Altın Örümcek Ödülü, sektöründe tasarım, kullanıcı deneyimi, özgünlük, teknik altyapı ve içerik kriterleri doğrultusunda en iyi firmalara veriliyor.

Ödülle ilgili açıklamada bulunan Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal, “Dünyadaki teknolojik gelişmeler ve buna bağlı dijital dönüşüm bizim sektörümüzde de yansımalarını gösteriyor. Kariyer.net olarak bu gelişmeleri çok iyi okuyarak hareket ediyoruz. Dijital teknolojileri kullanarak daha fazla aday ve işvereni insan kaynakları ve kariyer süreçlerinde doğru işle buluşturma ve Türkiye’nin istihdam piyasasına yön verme vizyonu ile hareket ediyoruz. Bu doğrultuda sürekli yenilenmek bizim için olmazsa olmaz. Bu ödüller, her yaştan her meslekten her kesimden insanın yaşamına, kariyerine bir noktada dokunan bir şirket olarak üstlendiğimiz misyonun halk tarafından da takdir edildiğini gösteriyor. Kariyer.net ailesi olarak Altın Örümcek için bize oy veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.