İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü Kampüste Kariyer 2017 etkinliği, 05-06-07 Mayıs 2017 tarihlerinde, 10:00-21:00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleşiyor. 10 oturumdan oluşan etkinliğin açılışı ilk gün gerçekleşecek Kariyer Onursal Ödülleri Gecesi ile başlayacak.

Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan Bir Tutam İlgi Bir Kucak Sevgi adlı sosyal sorumluluk projesinin tanıtımının da yapılacağı ödül töreni dışında iki gün sürecek etkinlik için bir çok şirket öğrencilerle bir araya gelecek. Etkinlikte konser ve sürpriz etkinlikler de yer alacak.

Kariyer Kulübü her yıl Türkiye çapında birçok farklı üniversite öğrencisini bir araya getirme özelliği ile öğrencilerin ortak bir platformda buluşmasını hedefliyor. Kampüste Kariyer Şenliği’17 etkinliğine katılım gösteren şirketlere, kendi misyon ve vizyonlarını çalışma hayatına girmeye aday üniversite öğrencilerine aktarma fırsatı da veriliyor. Şirketlere kendi isteklerine bağlı olarak açacakları standlarda, ilgili öğrencileri bilgilendirme ve değerlendirme olanağı sağlanırken kendi reklam ve tanıtımlarını yapmalarına da öncülük ediliyor. Bu sayede öğrenciler, çalışmak istedikleri kuruluşların ön koşul beklentileriyle ilgili bilgi sahibi oluyor ve bu ön koşula göre başvuruda bulunabiliyor.

Etkinliğe katılım için başvuru yapan tüm öğrencilere Kariyer Akademi’den anında sürpriz indirimler…

Kariyer yolculuğunda seni rakiplerinden bir adım öne taşıyacak olan bu sertifikalı eğitim fırsatını kaçırma!

Başvuru için : . http://bit.ly/kulturkampustekariyer