Arşivler

Logo Yazılım’dan öğrencilere yaz stajı fırsatı

Logo Yazılım’ın üniversite öğrencileri ile yeni mezunlara kariyer fırsatı sunan LOG-in staj programının yaz dönemi başvuruları açıldı. Programa katılmak isteyenler 11 Mart 2022 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. 

Logo Yazılım, geçtiğimiz yıllarda gençler tarafından büyük ilgiyle karşılanan “LOG-in Staj Programı”nın kapsamını genişletti. 2022 yılında 4 farklı program olarak planlanan LOG-in staj programı ve standart yaz stajı olan LOG-in Summer’ın yanı sıra üniversite öğrencilerine staja kış aylarında katılma olanağı veren LOG-in Winter kış stajı, lise öğrencilerine yönelik Log-in Junior ve yeni mezunları kapsayan, ücretsiz eğitim sonrası Logo’da çalışma imkanı bulunan LOG-in Bootcamp programları da eklendi. Online olarak gerçekleştirilecek olan yaz dönemi staj programına katılmak isteyen öğrenciler başvurularını 11 Mart 2022 tarihine kadar yapabilecekler.

Logo Yazılım İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Direktörü Nebahat Kesgin, LOG-in staj programının bu yıl yetenek kazanımı stratejisi doğrultusunda genişletildiğini belirterek şunları söyledi: “Logo Yazılım olarak yeni mezun ve genç yeteneklerin kariyer yolculuğunun başlangıcında onlara destek sağlamayı çok önemsiyoruz. Bu çerçevede, geçtiğimiz yıllarda gençler tarafından ilgiyle karşılanan ve büyük talep gören LOG-in staj programının kapsamını 2022 yılında daha da genişlettik. Bu program ile özellikle üniversite son sınıf öğrencileri ve yeni mezun olan yetenekleri çekmeyi hedefliyor, onlara Logo’da bir kariyer fırsatı sunuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda büyük oranda stajyerlerimiz kariyerlerine Logo’da devam ettiler. Onlara bu fırsatı yaratmaktan mutluluk duyuyoruz.”

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.