MEC Business SeminarBilkent Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu (MEC) tarafından 2005 yılından beri her sene başarıyla gerçekleştirilen ve bu sene 11.’si düzenlenecek olan MEC Business Seminar, iş ve ekonomi dünyasının bugünkü liderleri ile gelecekteki liderlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 11.’si 15-16-17 Mart 2013 tarihlerinde İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirilecek olan seminerler dizisi MEC Business Seminar;  Finansbank, Efes Türkiye, Doğan Holding, Arçelik ve Ernst&Young gibi şirketlerin desteği ile gercekleştirilmektedir. MEC Business Seminar, katılımcılarına keyifli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla 15 Mart Cuma gecesi sürprizlerle dolu bir parti gerçekleştirecek ve 16 Mart Cumartesi gecesi  ise firmaların işe alımcıları ile öğrencileri Gala Yemeği’nde bir araya getirecek.

Organizasyonun katılımcı profili, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencleri başta olmak üzere iş dünyasına yakın olmayı hedefleyen tüm üniversitelileri kapsamaktadır.

Seminere başvurular kariyer.net üzerinden alınmaktadır. Başvuru için buraya tıklayın>>

Bu yıl ilklerle dolu geçecek olan MEC Business Seminar hakkında detaylı bilgi için;

facebook.com/mecbusinessseminar

twitter.com/mec_mbs