how to do business in Turkey

“How to do Business in Turkey”

Koç Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından 26-29 Nisan 2013 tarihlerinde düzenlenecek olan “Midpoint Istanbul” , çeşitli sektörlerden uluslararası firmaların sektörlerini tanıtarak uzmanlaştıkları alanlardaki tecrübelerini ve market stratejilerini genç katılımcılarla paylaştıkları, seminer ile case study odaklı bir aktivitedir. Firma liderlerinin kariyer tecrübelerini ve tavsiyelerini katılımcılara aktardığı, interaktif bir etkinlik olacaktır.Yurt içi ve yurt dışından katılım sağlanacak olan etkinlik uluslararası bir kimlik kazanmaktadır.  Katılımcılar, Türkiye’nin gelişmekte olan pazarı ile yatırım olanaklarını ve Türkiye’de iş yürütmenin gerekliliklerini uluslararası firmaların deneyimlerine dayanarak öğrenmeleri başlıca hedefimizdir.

 

Midpoint İstanbul, uluslararası düzeyde düzenlenecek olan ilk öğrenci kulübü etkinliğidir.  8 farklı sektörden alanında öncü firmaların ağırlanacağı etkinlikte sizin de katılımınızı beklemekteyiz. Katılımcı firmalardan gelecek olan konuşmacılar genel müdür seviyesinde olacak olup seminerler İngilizce olacaktır.

 

Etkinliğe katılmak için buradan başvuru yapabilirsiniz>>

Son başvuru tarihi 20 Nisan!

Konaklama Dedeman Oteli’nde olacaktır. Konaklama dahil 220 TL, konaklamasız 80 TL olacak olan ücretlendirme içine seminer ve case studyler, yeme-içme, ulaşım dahildir.