itu_admindÜniversite Öğrencileri Arası Pazarlama ve Reklamcılık Yarışması ADmind’ın Başvuru Süreci Başladı! 

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan ADmind yarışması başlıyor!

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından, ilk kez düzenlenecek olan ADmind; Pazar Araştıması, Proje Yönetimi ve Kreatif Süreç  olmak üzere 3 ana bölümden oluşmaktadır. 

Casper ana sponsorluğunda gerçekleşecek yarışma, yarışmacıların kişisel ve akademik eğitimlerle edindiği bilgileri uygulamaya dökebilme, stres yönetimi, kaynakları verimli kullanma ve yönetsel süreçlerde ileriye dönük aldıkları kararların etkinliği gibi yetkinlikleri ölçmeyi amaçlıyor.

Lisans ve lisans üstü öğrencilerinin 3’er kişilik ekiplerle katılabildiği yarışmada bölüm kısıtlaması bulunmamaktadır. İnternet üzerinden yapılan ön eleme sonucu ilk  32’ye giren takımların yarışabileceği ADmind’da ödüller şu şekilde;

  1. Takıma;  5000 TL + Yurt dışı dil eğitimi
  2. Takıma; Casper VIA Akıllı Telefon + Yurt dışı dil eğitimi
  3. Takıma; Casper VIA Tablet + Yurt dışı dil eğitimi

 19 Ocak 2014 tarihine kadar başvuruları devam edecek yarışmaya http://www.ituadmind.com adresinden başvurabilirsiniz.

 Sen de ekibini kur ve muhteşem ödülleri kazanma fırsatını yakala!

-Yarışmaya başvuruların tamamen ücretsiz olmasının yanında, ilk 3’e girip finale kalan gruplardan gidiş-dönüş masrafları, otelde konaklamaları; organizasyona dahil tüm aktiviteler için hiçbir ücret alınmayacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:  http://www.ituadmind.com

Sponsorluk ve katılım hakkında sorularınız için:info@ybk.org.tr | 0212 296 25 97