Arşivler

Turkcell PAF Takımı’nda Yerini Almaya Hazır mısın?

turkcell paf
“Profesyonelliğe Adım Formasyonu” adı altında yürütülen Turkcell PAF ile; Turkcell, Turkcell’in geleceğini oluşturmada önemli rol oynayacak genç yetenekleri Turkcell ailesine kazandırmayı hedefliyor!

PAF programı;

-Gençlerin profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamasını amaçlayan bir programdır.

-Staj süresince sizleri; profesyonel yaşam, teknoloji alanındaki iş grupları, sektörel iş alanları ve pozisyonlar hakkında bilgilendirmeyi, ilgi alanlarınız konusundaki farkındalık seviyenizi artırmayı ve iş yaşamına dair bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.

 

PAF; Turkcell Grup ve Telekomünikasyon dünyası içinde yer almak isteyen tüm üniversite öğrencilerine açıktır. Bu programda yer alan öğrenciler tüm Turkcell Grup Şirketleri bünyesindeki uygun fırsatlar için değerlendirilirler.

Bu yıl yenilikle; Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Network Operasyonları ve Turkcell Teknoloji’de teknik bölümlerde yer almak isteyen adayların başvuruları Turkcell PAF bünyesinde oluşturulan Turkcell PAF Teknoloji programı altında değerlendirilecektir. Adayların başvuru sırasında katılmak istedikleri programla ilgili seçeneği işaretlemeleri gerekmektedir.

 

Başvuru Koşulları:

-Üniversitelerin Fen-Edebiyat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilimler Fakültelerinde veya benzeri sosyal bölümlerinde, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik&Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İşletme Mühendisliği, İstatistik, Görsel İletişim ve Tasarım veya Fen Bilimlerinden öğrenim görmek,

-Başvurduğu sırada lisans 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak,

-İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,

-Tercihen staj yada yarı zamanlı çalışma tecrübesine sahip olmak,

-Tercihen burs ve değişim programlarına katılmış olmak.

2013 dönemi için başvurular tamamlanmıştır. 

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.