Arşivler

VakaVT için başvurular başladı

ODTÜ Verimlilik Topluluğu tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı vaka analizi yarışmalarından biri olan “VakaVT” için başvurular başladı. 25-26-27 Ocak’ta yapılacak etkinlik, öğrencilere birçok kariyer alanını tecrübe etme şansı sunuyor.

ODTÜ Verimlilik Topluluğu tarafından 25-26-27 Ocak’ta yapılacak olan VakaVT için başvurular başladı. CV değerlendirmesi ve online vakalardan oluşan iki aşamalı ön elemenin ardından finale kalan altı takım; üç gün boyunca, beş farklı vaka ve üç workshop ile birçok kariyer alanını tecrübe etme şansı yakalayacak. Yarışmada dereceye giren birinci takım 4.500 TL ve Sabancı Üniversitesi MBA ödülü; 2. takım 3.000 TL; 3. Takım ise 1500 TL kazanacak.

Ankara City Hotel’de yapılacak etkinliğine başvurular üçer kişilik takımlar halinde gerçekleştirilecek. Finale kalan takımların tüm masrafları Verimlilik Topluluğu tarafından karşılanacak olan etkinliğin son başvuru tarihi 25 Aralık 2018.  Detaylı bilgi ve başvuru almak isteyenler vakavt.odtuvt.org.tr adresini ziyaret edebilirler.

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.