Video: Yaratıcı sektör çalışanları kıyafet seçimlerinde nelere dikkat etmeli?

0

İmaj ve İletişim Danışmanı Suna Kabadayı, Tasarım, Reklam, Medya, Eğlence ve Hizmet gibi iş alanlarında yer alan çalışanların, dikkati iletişimin önemli noktası olan yüze odaklamalarını bu videoda öneriyor.

Yaratıcı sektörde kadın çalışanların kıyafet seçimi yaparken sıra dışı bir duruş sergileyebileceğini belirten İmaj ve İletişim Danışmanı Suna Kabadayı jean pantolon, tişört ve spor ceketin yanı sıra dikkati yüze vurgulayan kolyelerin kullanılmasını öneriyor. Böylelikle kadın çalışanlara hem şık hem de spor bir tercih sunan Kabadayı, erkek çalışanların ise yüzü çerçeveleyen bir gömlek giyerek dikkati yüze odaklamaları gerektiğini söylüyor.

 

Önceki İçerikVideo: Finans sektörü çalışanları mülakatlarda ve iş yaşamında nasıl giyinmeli?
Sonraki İçerikVideo: Ofis gardırobumuzu oluştururken nelere dikkat etmeliyiz?
Yazar Hakkında
Melike Çetinsaraç
Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nin Gazetecilik Bölümü'nde yazılı basın muhabirliği, TV muhabirliği ve foto muhabirliği alanlarında eğitim aldı. Son sınıfta Milliyet Gazetesi’nin Cumartesi-Pazar eklerinde bir yıl boyunca staj yaptı. Ardından İstanbul Üniversitesi Radyo-Televizyon Yayıncılığı Bölümü'nden mezun oldu. Yedi yıldır birçok dergi için içerikler hazırlayarak fotoğraflar çekti.

YORUM YAP

Please enter your name here
Please enter your comment!