Vodafone Türkiye, mezunlara ve üniversite öğrencilerine iş imkanı tanıyan “Vodafone All Stars” programı için başvuruları almaya başladı. 2008- 2009 yıllarında toplam 10 bin başvuru arasından seçilen 38 Genç Yetenek Vodafone’a katılmıştı.

All Stars programları kapsamında Vodafone, Vodafone All Stars Yeni Mezun ve Genç Yetenek adları altında iki temel programı hayata geçiriyor. 15 Nisan’a kadar sürecek olan başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından Vodafone All Stars Yeni Mezun Programı’na kabul edilen gençler kariyerlerine Vodafone’da parlak bir başlangıç yapacaklar. Vodafone All Stars Genç Yetenek Programı’na katılmayı hak kazanan öğrencilerse Temmuz-Eylül döneminde Vodafone Türkiye bünyesinde birbirinden farklı bölümlerde aktif olarak görev alacak. 3 aylık programın bitiminde yapılacak final yarışmasında birinciliği kazanan Genç Yetenek Vodafone’un faaliyet gösterdiği diğer ülkelerden birinde çalışma şansını yakalayacak. Programlara başvuru için son tarih 15 Nisan, sakın kaçırmayın!

İki ayrı program
Temmuz – Eylül süresince gerçek bir iş sorumluluğu olarak proje üzerinde çalışarak Vodafone tecrübesini edinecek ve sonrasında yarı zamanlı olarak çalışmaya devam edebilecek olan üniversite 3. sınıf öğrencilerine yönelik Vodafone All Stars Genç Yetenek Programı her geçen yıl katlanarak artan bir talep alıyor. Vodafone’un bu yıl ilk kez düzenlediği Vodafone All Stars Yeni Mezun Programı ise üniversitelerin lisans veya yüksek lisans programlarından yeni mezun olmuş veya en fazla 1 yıl iş tecrübesi bulunan gençlere yönelik olarak geliştirildi. Yeni Mezun Programı’na başvuracak adaylarda aranan özellikleri Vodafone Türkiye İK Genel Müdür Yardımcısı Rengin Onay, “analitik düşünceye sahip ve öğrenmeye açık olmak, her zaman daha iyisi için çaba göstermek, iyi bir ekip oyuncusu olmak, yenilikçi ve yaratıcı olmak ” şeklinde tanımladı.  Genç yeteneklere, telekomünikasyon sektörünün yenilikçi, yaratıcı, hızlı, rekabetçi, eğlenceli ve limitleri zorlayan dünyasına adım atarken, Vodafone gibi global bir firmada deneyim imkanı sunduklarını belirten Rengin Onay, “Bizim için gençleri tanımak ve özel projelerde onlarla beraber çalışmak açısından çok önemli bir fırsat” diye konuştu. 

15 Nisan’ı kaçırmaması gerekenler:

Vodafone All Stars Yeni Mezun Programı
Lisans veya lisansüstü programlarından yeni mezun
Maksimum 1 yıl iş tecrübesine sahip
Network, IT, Satış, Ürün ve Servisler, Pazarlama alanlarında çalışmak isteyen
 23-24 yaş sınırı
Çok iyi derecede İngilizce

Vodafone All Stars Genç Yetenek Programı
Üniversite 3. sınıf öğrencisi olma
Akademik başarı
Sosyal girişkenlik
Çok iyi derecede İngilizce

Başvurular için www.vodafone.com.tr