Nestlé Türkiye, bu yıl başlattığı Nestlé Yaz Stajı Programı ile Nestlé Distribütörleriyle üniversite öğrencilerini buluşturuyor. Proje değerlendirmeleri ve grup mülakatları sonucunda başarılı bulunan üniversite 2. sınıf öğrencileri,  1 Temmuz- 31 Ağustos 2010 tarihleri arasında Nestle Distribütörlerinde staj yapma şansına sahip olacak.
Neden Nestlé Yaz Stajı Programı?
Nestlé Yaz Stajı Programı ile öğrencileri mükemmel bir staj deneyimi bekliyor. Geleceğin değerleri olarak gördüğümüz üniversite öğrencileri, Nestlé distribütörlerinde profesyonel iş yaşantısına ilk adımlarını atacak. Nestlé Satış Akademisi kapsamında tüm stajyerler teknik bilgi ve becerilerini geliştirecek, yetkinliklerine katkıda bulunacak teknik eğitimler alacak ve şirket oryantasyonuna dahil olacak. Bu projeyle birlikte, öğrencilerin Nestlé ile olan bağlarını daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Staj sonrasında da çeşitli proje ve aktivitelerimizde öğrencilerle bir araya gelmeyi planlıyoruz.
Kimler başvurabilir?
Üniversite 2. sınıf lisans öğrencisi olan ve okudukları ildeki Nescafé satışlarını arttıracak fikirleri olan tüm adaylar 28 Nisan 2010 tarihine kadar başvuru yapabilirler.
Başvuru ve değerlendirme süreci nasıl olacak?
Okudukları ildeki Nescafé satışlarını arttıracak fikirleri olan adayların, Nestlé Yaz Stajı Programı ilanına www.kariyer.net üzerinden projelerini ekleyerek başvuruda bulunmaları gerekiyor. Proje başvuru bitim tarihi olan 28 Nisan 2010’dan sonra Nestlé’nin farklı birimlerinde görev yapan çalışanlarından oluşan Proje Değerlendirme Ekibi, başvurularla birlikte gelen proje fikirlerini değerlendirecek! Fikirleri ön elemeyi geçen adaylar, Türkiye’nin farklı illerinde yapılacak grup mülakatlarına davet edilecek. Grup mülakatı değerlendirmelerinden sonra, staj yapma hakkı kazanan öğrenciler belirlenecek.

Başvurmak isteyen adaylar, http://www.kariyer.net/JobSearch/ajobdetail.kariyer?ilankodu=517371 internet adresinden Nestlé Yaz Stajı Programı ilanına başvurabilirler. Son başvuru tarihi 28 Nisan 2010. Başvuruların değerlendirmeye alınması için projelerin mutlaka eklenmiş olması gerekmektedir.